The Last of Us Part II برای پی‌سی عرضه خواهد شد

The Last of Us Part II برای پی‌سی عرضه خواهد شد

The Last of Us Part II برای پی‌سی عرضه خواهد شد

چند روز پیش بود که استودیو ناتی داگ فهرستی از نیازمندی‌هایش را منتشر کرد. در این فهرست به دنبال استخدام افرادی با تجربه در توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی برای رایانه‌های شخصی هستند.

در این فهرست، استودیو ناتی داگ به دنبال افردی با تجربه‌ی کاری بر روی تجهیزات گرافیکی جدید و قدیمی است. شرایط به شرح زیر است:

  1. درک بالا از پردازنده‌های گرافیکی کنونی اعم از AMD GCN و NVIDIA CUDA
  2. تجربه‌ی کار با DirectX 12، Vulkan و یا مشابه‌ی آن‌ها
  3. تجربه‌ی برنامه‌نویسی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی

این فهرست که بر روی وب سایت ناتی داگ قرار گرفته است، فهرست نیازمندی برای بازی The Last of Us Part II می باشد که نیازمند افراد با تجربه برای کار بر روی بازی های پلتفرم رایانه‌های شخصی است. همین مسئله باعث شده تا شایعه‌ی عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی به شدت قوت بگیرد. شایعه‌ای که با توجه به گزارشات اخیر و احتمال بالای عرضه‌ی Horizon: Zero Dawn برروی رایانه‌های شخصی، ممکن است حقیقت داشته باشد.

چندی پیش بود که تریلری از بازی The Last of Us Part II منتشر شد و در این تریلر شاهد جول (Goel) شخصیت محبوب این بازی بودیم و متوجه شدیم این شخصیت محبوب زنده است و در این نسخه نیز وجود دارد. از سوی دیگر نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us Part II، در مصاحبه‌ای بیان کرد که این بازی یکی از بزرگ‌ترین عناوین ساخته شده استودیو ناتی داگ محسوب می‌شود. مدت زمان گیم‌پلی مشخص نشده اما آخرین بازی این استودیو یعنی بازی Uncharted 4 بیش از ۱۵ تا ۲۰ ساعت گیم‌پلی داشته است. به همین دلیل پیش بینی می‌شود که به پایان رساندن بازی The Last of Us Part II  حدودا ۲۰ ساعت زمان ببرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.