Shroud استریمر محبوب توییچ

Shroud استریمر محبوب توییچ

Shroud استریمر محبوب توییچ

Shroud که نام اصلی آن مایکل گرازیسک است یک استریمر کانادایی تبار لهستانی است که در تاریخ ۲ ژوئن ۱۹۹۴ متولد شده است.

او یک گیمر حرفه‌ای است که بازی‌های زیادی را انجام داده، وی یک استریمر محبوب در توییچ Twitch به حساب می‌آید و بازی‌هایی مانند پابجی PlayerUnknown’s Battlegrounds، کانتر Counter-Strike: Global، کال آف دیوتی Call of Duty Black، رینبو Rainbow Six و اخیراً بازی اپکس لجند Apex Legends،Battalion 1944،Minecraft و World of Warcraft Classic را به نمایش می‌گذارد و محبوبیت زیادی کسب کرده است.

Shroud و بازی BattleUnknown's BattlegroundsShroud فعالیت CS: GO خود را با چندین تیم ESEA، به ویژه Exertus و Manajuma آغاز کرد. او با Cloud9 به توافق رسید و با هدایت Cloud9 به مقام دوم درESL One Cologne 2017، و مقام اول در ESL Pro League Season 4 در ۲۰۱۶ دست پیدا کرد.

در تاریخ ۱۶ اوت ۲۰۱۷ بود که وی اعلام کرد از تیم Cloud9 خارج می‌شود تا فرصت‌های جدیدی برای خود ایجاد کند. او در مسابقات “Twitch Rivals” بازی BattleUnknown’s Battlegrounds شرکت کرد، که تیم دوقلوی خود رتبه دوم را کسب کرده و یک جایزه ۵،۴۵۰ دلاری را به دست می‌آورد. و از آن وقت تا به الان به کار خود در توییچ یعنی استریم کردن بازی خود ادامه می دهد و به محبوبیت زیادی دست یافته است. در حال حاضر او در توییچ بیش از هفت ملیون دنبال کننده و حدود ۵٫۵ میلیون مشترک در یوتیوب خود دارد. و در نهایت نوبت می‌رسه به در آمد این شخصیت محبوب، مایک گرازیسک حدود $۲۲۶,۲۳۰٫۶۹ دلار از این حرفه کسب کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

(1) دیدگاه

  • Sali>one پاسخ

    دمش گرم زحمت زیادی کشیده

    2020/05/01 at 20:55

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.