Call of Duty از قبل به مرحله‌ی بمب‌گذاری لندن در Modern Warfare 2019 اشاره کرده بود

Call of Duty از قبل به مرحله‌ی بمب‌گذاری لندن در Modern Warfare 2019 اشاره کرده بود

Call of Duty از قبل به مرحله‌ی بمب‌گذاری لندن در Modern Warfare 2019 اشاره کرده بود

یکی از بهترین و هیجان‌انگیزترین مرحله‌ها در Call of Duty: Modern Warfare، مرحله‌ی Piccadilly است. در این مرحله شاهد حملات تروریستی در لندن هستیم. حال طبق اطلاعات کشف شده، به نظر می‌رسد که این مرحله سال‌ها قبل و توسط تیم قدیمی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) شکل گرفته بود.

به‌تازگی یکی از کاربران انجمن ردیت Reddit تصویری از مرحله‌ی Loos Ends منتشر کرده که در این تصویر روزنامه‌ای اتفاقات Piccadilly را در بازی ۱۰ سال بعد این استودیو می‌پردازد.

Call of Duty: Modern Warfare 2019در این متن بخشی از داستان Call of Duty: Modern Warfare 2019 لو می‌رود. در متن روزنامه:

صدای انفجار در Piccadilly Circus تا شعاع چندین مایلی از محل وقوع حادثه شنیده می‌شد. رایان لاستیموسا (Ryan Lastimosa)، گردشگر آمریکایی که در لندن حضور داشت، در فاصله‌ی کمتر از یک مایلی کاخ باکینگهام و در حال تماشای تغییر پُست سربازان گارد سلطنتی بود که صدای مهیب انفجار را شنید. چنان زمین لرزه‌ای تولید شد که همه‌ی ما را به زمین انداخت. بنابر گزارش‌ها این حادثه ۵۹ زخمی برجای گذاشت. نیروی Royal Marines برای همکاری با پلیس محلی به صحنه اعزام شد اما درنهایت هیچ مظنونی دستگیر نشد. طبق آمار به‌دست آمده شمار کشته‌شدگان به ۴۰۷ نفر رسیده و این رقم همچنان در حال افزایش است.

سخنگوی اینترپل در این‌باره می‌گوید که اگرچه تعداد انفجارها قابل‌توجه هستند اما از مواد منفجره‌ی معمولی و مرسوم برای این عملیات تروریستی استفاده شده است. ما در حال پیگیری این موضوع هستیم. حمل این مقدار مواد آتش‌زا می‌توانست در این منطقه ممنوع باشد.

به عقیده‌ی یکی از صاحب‌نظران، ماکاروف (Makarov) از یک وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی‌سازی شده که حامل مواد منفجره بودند در مسیرهای زیرزمینی استفاده و آن را در پرعبور و مرورترین قسمت شهر و در قلب لندن جای‌گذاری کرده است.

در روزنامه به مرحله‌ی Piccadilly اشاره می‌شود اما جزئیاتش با آن چیزی که در Modern Warfare 2019 اتفاق می‌افته تفاوت دارد! زاخائف اصلا در داستان Modern Warfare 2019 حضور نداشته است. البته که فقط در Modern Warfare نبوده که مرحله‌ی بمب‌گذاری در شهر لندن وجود داشته بلکه در Modern Warfare 3 نیز این صحنه نمایش داده می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟ درادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.