یک بازی از سری Ninja Gaiden ساخته خواهد شد

یک بازی از سری Ninja Gaiden ساخته خواهد شد

یک بازی از سری Ninja Gaiden ساخته خواهد شد

جامعه‌ی بازیکنان منتظر بازی جدید استودیو تیم نینجا (Team Ninja) با نام Nioh 2 هستند. حال فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، کارگردان بازی Nioh 2 گفته که مطلع هستیم بازیکنان خواستار نسخه جدیدی از نینجا گایدن Ninja Gaiden هستند و امیدوار هستیم که در آینده خبرهای خوبی را به آن‌ها بدهیم.

در سال ۲۰۰۰ میلادی، بازیکنان آن زمان خاطرات بسیار خوبی با این بازی داشته‌اند و حالا کارگردان فومیهیکو یاسودا به فکر این نسخه است. این عنوان بسیار قدیمی و محبوب در سبک هک‌اند اسلش (Hack and slash) بوده که پس از انتشار نسخه جدیدی از این نسخه، چیزی به‌جز یک عنوان قابل احترام و فوق‌العاده نصیب طرفداران نشده بود. البته که ساخت عنوانی بعد از به اتمام رسیدن آخرین پروژه‌ی این استودیو، خبر آنچنان مهمی نخواهد بود. علاوه‌بر این، وب‌سایت IGN در آخرین مصاحبه‌ای که با فومیهیکو یاسودا داشته، از او در مورد بازی بعدی این استودیو سوال پرسیدند و در پاسخ فومیهیکو یاسودا گفت:

هسته‌ی اصلی اعضایی که قبلاً روی Ninja Gaiden کار کرده‌اند قصد دارند بازی جدیدی بسازند. ما از این موضوع آگاهیم که برخی از هواداران، Ninja Gaiden را بیشتر از Nioh 2 می‌خواهند؛ مخصوصاً در این زمان که بازی‌های نینجای موفقی مانند Sekiro: Shadows Die Twice عرضه‌ است و صدالبته برای ما بسیار الهام بخش بوده اند، اما به طرفداران نینجا گایدن قول می‌دهم که درزمانی مناسب، خبرهای خوبی را برای شما خواهیم داشت.

با توجه به صحبت‌ها یوسودا، بازهم نمی‌توان ساخت نسخه جدید نینجا گایدن را تأیید کرد. البته که استودیو تیم نینجا، هواداران را در نظر می‌گیرد و براساس خواسته‌های آنان، پروژه‌ی بعدی خود را شروع می‌کند. بازی Nioh 2 در تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (۲۰ اسفند ۱۳۹۸) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟ آیا پروژه‌ی بعدی استودیو نینجا یک بازی از سری نینجا گایدن خواهد بود؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.