کنترلر دوال سنس از درگاه ورودی صدا برخوردار است

کنترلر دوال سنس از درگاه ورودی صدا برخوردار است

کنترلر دوال سنس از درگاه ورودی صدا برخوردار است

مدتی پیش شرکت سونی (Sony) اعلام کرد که کنترلر دوال سنس (DualSense) مانند کنترلر پلی استیشن ۴ (Dualshock 4) از درگاه ورودی صدا برخوردار است؛ این یعنی مانند کنترلر پلی استیشن ۴ می‌توان به آن هدفون و هندزفری متصل کرد.

شب گذشته بود که کنترلر پلی استیشن ۵ تحت عنوان دوال سنس منتشر شد و جزئیات فراوانی نیز از آن دردسترس علاقه مندان قرار گرفت. ولی یک مورد هواداران را به شدت نگران و عصبانی شده بود و آن هم این بود که همه بر این باور بودند که دوال سنس از درگاه ورودی صدا پشتیبانی نمی‌کند. حال مدتی پیش توشیماسا اوکی (Toshimasa Aoki)، مدیر تولید پلی‌استیشن، در جریان توییتی اعلام کرد که این ویژگی در دوال سنس نیز موجود است و بازیکنان می‌توانند از هدفون و هندزفری‌های خود برای گوش کردن صدا در دوال سنس استفاده کنند.

همچنین این کنترلر از فناوری بازخورد لامسه‌ای (Haptic Feedback) برخوردار است. باطری این کنترلر قوی‌تر شده است و می‌توان بیشتر به تجربه‌ی بازی‌ها با همکاری باطری کنترلر پرداخت. همچنین مدتی پیش اطلاعاتی در خصوص عمر باتری این کنترلر منتشر شد و در ادامه می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید. نظر شما راجع این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.