کارگردان God of War: از پلی‌استیشن ۵ تقریبا ۴ هفته‌ی دیگر رونمایی خواهد شد

کارگردان God of War: از پلی‌استیشن ۵ تقریبا 4 هفته‌ی دیگر رونمایی خواهد شد

کارگردان God of War: از پلی‌استیشن ۵ تقریبا ۴ هفته‌ی دیگر رونمایی خواهد شد

بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی و کنسول‌های بازی منتظر رونمایی سونی از پلی‌استیشن بودند و این بار دیوید جفی (David Jaffe) که کارگردان بازی God Of War می‌باشد، در صحبت‌هایش ادعا کرده که شرکت سونی از کنسول خود حدود ۴ هفته‌ی دیگر رونمایی می‌کند.

اگر به‌خاطر داشته باشید، کنسول پلی‌استیشن ۴ در سه رویداد مختلف رونمایی شد. آیا همین سیاست را سونی در کنسول نسل بعدی خود نیز به کار می‌گیرد؟ همین صحبت‌ها که چهار هفته‌ی دیگر از این کنسول رونمایی می‌شود، هیجان علاقه‌مندان را بالا برده. دیوید جفی در باره‌ی این موضوع می‌گوید:

کمتر از چهار هفته تا رونمایی از پلی‌استیشن ۵ فاصله داریم. علاقه‌مندان بی‌صبرانه منتظر اطلاعات جدید هستند و مایکروسافت هم فعلا بر این فضا حکم‌رانی می‌کند، سونی این را می‌داند. وقتی آن‌ها آماده رونمایی از پلی‌استیشن ۵ شوند، این قضیه به سادگی می‌تواند تغییر کند.

این چیزی یک گمانه‌زنی نیست، البته که ایشون یکی از استعدادهای کلیدی سابق این شرکت بوده و هنوز هم ارتباطات خوبی با اعضای پلی‌استیشن دارد. از دو روز پیش سونی رویدادی در نیویورک با نام PlayStation Experience برگزار کرده که در آن بازیکنان می‌توانند محصولات پلی‌استیشن را تجربه کنند. این رویداد از دو روز پیش آغاز شده و تا ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) ادامه دارد، شایعات هم می‌گویند که سونی در آخر این رویداد از پلی‌استیشن ۵ رونمایی خواهد کرد. نظر شما چیست؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.