چپتر دوم از فصل دوم فورتنایت در ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید

چپتر دوم از فصل دوم فورتنایت در 11 اردیبهشت ماه 1399 به اتمام خواهد رسید

چپتر دوم از فصل دوم فورتنایت در ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید

هفته‌ی پیش بود که فصل دوم از چپتر دوم فورتنایت آغاز شد. طبق اطلاعات منتشر‌شده از سوی سایت PCGamesN فصل دوم از چپتر دوم فورتنایت در تاریخ ۳۰ آوریل (۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹) به پایان خواهد‌رسید.

هفته‌ی پیش بود که بازی فورتنایت پس از مدت‌ها تاخیر و انتشار هواداران بالاخره وارد فصل دوم از چپتر دوم شد. فصل دوم از چپتر دوم این بازی قرار بود که در تاریخ فوریه در دسترس قرار گیرد ولی بدلیل یکسری مشکلات پورت موتور Unreal Chaos، این بازی با تاخیر منتشر شد. این فصل ۱۰ هفته‌ای چالش‌های متعدد و جوایز مختلفی به همراه دارد. البته بازیکنان متعددی روبه رو هستند، از جمله این مشکلات می‌توان به مشکلات Unreal Chaos نام برد که بیشترین شکایت را از سوی کاربران این بازی داشته‌است. کاربران بازی پرطرفدار فورتنایت که در ایران نیز کم طرف‌دار ندارد پس از یک ماه و نیم صبر و تاخیر از سوی اپیک گیمز و در نهایت منتشر شدن این بازی، با مشکلات Unreal Chaos روبه رو هستند، ولی می‌توان این مشکلات بعد از عرضه را نسبتا طبیعی دانست چراکه به احتمال بسیار زیاد این مشکلات بدلیل فعالیت بر روی موتور بازی سازی جدید خواهد بود. حال باید منتشر ماند و دید که کی این مشکلات با یک بروزرسانی حل خواهد شد.

چپتر دوم از فصل دوم فورتنایت در 11 اردیبهشت ماه 1399 به اتمام خواهد رسید

امروز وب‌سایت PCGamesN اطلاعاتی از تاریخ به پایان رسیدن بازی فورتنایت بدست آورده است. طبق گزارشات منتشر شده از سوی این وب سایت، زمانی که بتل پس بازی را خریداری می‌کنید پیغامی در مورد قوانین بازگشت پول نمایش داده می‌شود و به صورت واضح اعلام می‌کند که این فصل بعد از گذشت ۱۰ هفته به پایان خواهد رسید. البته اپیک گیمز تاریخی مبنی بر به پایان رسیدن فصل دوم از چپتر دوم را اعلام نکرده است و طبق سنت هر فصل بازی فورتنایت می‌توان به این نتیجه رسید که این فصل بیشتر از ۱۰۰ روز به طول نخواهد انجامید. فصل دوم از چپتر دوم فورتنایت را می‌توانید بر روی تمامی پلتفرم‌ها تجربه کنید. در آخر می توانید راهنمای فارسی (چلنج‌های هفته‌ی اول از فصل دوم فورتنایت) را مطالعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.