پیش دانلود بازی The Last of Us Part 2 آغاز شد

پیش دانلود بازی The Last of Us Part 2 آغاز شد

پیش دانلود بازی The Last of Us Part 2 آغاز شد

تنها شش روز تا انتشار بازی مورد انتظار The Last of Us Part II باقی مانده است و از روز گذشته امکان پیش دانلود این بازی برای دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی فراهم شده است.

کمتر از یک هفته تا تجربه بازی The Last of Us Part II زمان باقی مانده است و حال این امکان وجود دارد که دارندگان کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ پیش دانلود این بازی محبوب را شروع کنند. بازی The Last of Us Part II در کنار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ مورد انتظارترین بازی‌های سال میلادی ۲۰۲۰ هستند که کمتر یک هفته دیگر شاهد انتشار بازی The Last of Us Part II هستیم. این بازی توانست فراتر از انتظار هواداران عمل کند و حال تبدیل به یکی از موفق ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ شده است.

اگر بازی The Last of Us Part II را به صورت دیجیتالی پیش خرید کرده‌اید به مدت یک هفته فرصت دارید تا بتوانید دیتای این بازی را دانلود کنید. حجم مورد نیاز برای دریافت این بازی موردانتظار حدود ۱۰۰ گیابایت می‌باشد که می‌توانید در این یک هفته باقی مانده دیتای بازی را دریافت کنید. همچنین اگر از خریداران نسخه‌ی Digital Deluxe Edition این بازی هستید می‌توانید The Art of The Last of Us Part II که شامل طراحی‌های سازندگان است را با حجم ۱.۲۹۶ گیگابایت دریافت کنید. براساس اعلام قبلی بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) برای عموم در دسترس قرار می‌گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.