ویدئوی جدید بازی Halo Infinite به موتور گرافیکی Slipspace اشاره دارد

ویدئوی جدید بازی Halo Infinite به موتور گرافیکی Slipspace اشاره دارد

ویدئوی جدید بازی Halo Infinite به موتور گرافیکی Slipspace اشاره دارد

یک ویدئویی به تازگی منتشر شده که در آن اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در رابطه با موتور گرافیکی Slipspace بازی Halo: Infinite صحبت می‌کنند. این موتور گرافیکی جدید همزمان با آغاز فرایند توسعه این بازی معرفی شده و حالا اطلاعات و جزئیاتی از آن را نمایندگانی از این استودیو با هواداران به اشتراک گذاشتند.

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز مدت‌ها بود که در سکوت خبری به سر می‌برد و حالا با وجود این که مدت‌هاست از زمان معرفی و رونمایی بازی Halo: Infinite می‌گذرد، ویدئویی جدید منتشر کرده که در آن اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، در ارتباط با موتور اختصاصی این بازی با نام Slipspace Engine و درباره‌ی اینکه چرا ساخت این موتور برای توسعه‌ی بازی Halo: Infinite ضروری بود به صحبت می‌پردازند:

فرانک اوکانر (Frank O’Connor) که کارگردان فرنچایز Halo می‌باشد در این رابطه می‌گوید:

ما باید موتوری را طراحی می‌کردیم که از توان بیشتری برخوردار بوده و برای طراحی و ساخت بازی‌های نسل بعد مناسب باشد. اما در عین حال نیاز داشتیم تا موتور گرافیکی Slipspace به قدر کافی سریع و باهوش باشد تا مهندسین و اعضای تیم خلاق ما ساده‌تر و سریع‌تر با آن ارتباط برقرار کنند. این اقدامات اساسی، به منظور فراهم کردن یک بستر مناسب برای آینده‌ی بازی‌های Halo کاملاً لازم و حیاتی بودند.

دیوید برگر، کارگردان مهندسی استودیوی ۳۴۳Industries نیز در این ویدئو اضافه می‌کند:

ما باید ابزاری را طراحی کنیم که امکانات و ویژگی‌هایی را که قبلاً در دسترس ما قرار نداشتند فراهم کنند. وظیفه‌ی ما فراهم کردن امکاناتی است که به تولیدکنندگان محتوا اجازه‌ی عملی کردن ایده‌های آن‌ها را خواهد داد.

شاید جالب باشد که اخیرا برخی از کاربران وب‌سایت Reddit با انتشار تصاویری ادعا کردند که این تصاویر قسمت‌هایی از بازی جدید این مجموعه را نشان می‌دهند. استودیوی ۳۴۳ ایندستریز حساب ویژه‌ای برروی موتور Slipspace Engine باز کرده و کنجکاویم که از ویژگی‌های آن مطلع شویم.
تاریخ دقیق انتشار بازی Halo Infinite مشخص نشده اما این بازی قرار است تا در اواخر سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.