وب سایت پلی استیشن ۵ بروزرسانی شد

وب سایت پلی استیشن 5 بروزرسانی شد

وب سایت پلی استیشن ۵ بروزرسانی شد

پس از برگزاری رویداد آنلاین پلی استیشن ۵ و انتشار جزئیات سخت افزار این کنسول، صفحه اختصاصی پلی استیشن ۵ در وب سایت Playstation به تازگی با تصویری جدید بروزرسانی شد.

هرچه بیشتر به تاریخ عرضه کنسول‌های نسل نهمی نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری از کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود. حال پس از برگزاری رویداد آنلاین پلی استیشن ۵ و انتشار جزئیات سخت افزار این کنسول توسط مارک سرنی (Mark Cerny)، معمار ارشد پلی استیشن ۵؛ صفحه اختصاصی پلی استیشن ۵ در وب سایت playstation با تصویر جدیدی بروزرسانی شد. در تصویر جدید عبارت “پلی‌استیشن ۵ در حال آمدن است” به چشم می‌خورد. کمی پایین تر از متن پلی‌استیشن ۵ در حال آمدن است، تاریخ عرضه این کنسول در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی را شاهد هستیم.

وب سایت پلی استیشن 5 بروزرسانی شد

همانطور که می‌دانید هنوز تصویر رسمی از پلی استیشن ۵ منتشر نشده است و به احتمال زیاد نیز تعیین قیمت این کنسول به زمانی نزدیک به زمان عرضه این کنسول موکول شود. مدتی پیش برخی از تحلیل گران احتمال می‌دادند که تاریخ عرضه پلی استیشن ۵ بدلیل شیوع ویروس کرونا در جهان به زمانی دیگر موکول شود، البته این ادعا براساس تاثیر شرایط بهداشت جهانی بر اقتصاد جهانی بوده است؛ حال به نظر می‌رسد که ویروس کرونا تغییری در برنامه انتشار کنسول‌های نسل نهمی نداشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.