هر ۳ الی ۴ ماه یک بار برای کنسول Xbox Game Studios یک بازی First Party جدید خواهد آمد

هر 3-4 ماه یک بار برای کنسول Xbox Game Studios یک بازی First Party جدید خواهد آمد

هر ۳ الی ۴ ماه یک بار برای کنسول Xbox Game Studios یک بازی First Party جدید خواهد آمد

به گفته‌ی مت بوتی رئیس بخش Xbox Game Studios، به تازگی در مصاحبه‌ای با مجله‌ی GamesRadar+، از برنامه‌های مایکروسافت برای ایکس باکس توضیح داد که مایکروسافت انتشار یک بازی فرست پارتی جدید در یک بازه‌ی سه الی چهار ماهه را برای نسل جدید کنسول‌های خود، تضمین کرده است.

مت بوتی، رئیس بخش استودیوهای ایکس‌باکس، در مصاحبه با وبسایت Gamesradar گفت:

ما با ورود به سال ۲۰۲۰، احساس بسیار خوبی در رابطه با آینده‌ی فعالیت‌های خود داریم. برنامه‌ی ما استودیوهای بازی‌‌سازی فرست پارتی را موظف می‌کند تا در بازه‌های سه الی چهار ماه، یک بازی جدید را [برای Xbox Scarlett] منتشر کنند. ما برای دست‌یابی به این هدف، یک سری کارهای باقی‌مانده داریم که در زمان پیش‌رو باید انجام شوند. باید گفت که با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۰، ما هم اشتیاق رونمایی از پروژه‌ی اسکارلت و برنامه‌های جدید ایکس باکس، در حوزه‌ی تولید محتوا را داریم.

این که کنسول ایکس‌باکس با تمام بدی‌هایی که داشته از جمله توان پردازش پایین و قیمت بالا، توانسته فروشی داشته باشد که اصلا مایکروسافت تصورش را هم نمی‌کرد جای تعجب ندارد زیرا که قبلا هم شاهد نمونه‌هایی از جمله پلی‌استیشن ۳ و کنسول ۳DS نینتندو بوده‌ایم.

پلی‌استیشن و نینتندو با گذشت زمان، شروعِ ضعیف سیستم‌های خود را جبران کردند این در حالی است که ایکس باکس وان همچنان درگیر آمار پایین‌تر از سطح انتظار خود در برابر رقبای قدرتمند خود یعنی سونی و نینتندو است. کنسول‌های بازی موفقیت خود را در کنار رقبای خود فقط با داشتن بازی‌های انحصاری و فرست پارتی کسب می‌کنند حتی اگر این کنسول بازی Wii U باشد.

هر 3-4 ماه یک بار برای کنسول Xbox Game Studios یک بازی First Party جدید خواهد آمدمایکروسافت که در حال حاضر از رقبای خود کمی عقب افتاده و تازه متوجه ضعف‌های خود شده، حالا قصد دارد که جبران کند و با ورود به ایکس باکس اسکارلت به انتشار بازی‌های فرست پارتی خود اختصاص دهد و در فواصل ۳ الی ۴ ماهه، یک بازی جدید را برای کنسول اختصاصی خود منتشر کند.

مایکروسافت اکنون ۱۵ استودیو بازی‌سازی را به صورت اختصاصی در اختیار دارد. ایکس باکس اسکارلت قرار شده که در کریسمس سال ۲۰۲۰ عرضه شود و از همان ابتدای کار، بازی‌بازان می‌توانند به اولین انحصاری بزرگ این کنسول یعنی Halo Infinite دسترسی داشته باشند. سال ۲۰۲۰، سال فشرده‌ای برای بازی‌های انحصاری کنسول ایکس باکس خواهد بود. شما در ادامه می‌توانید مقاله کنسول ایکس باکس را بخوانید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.