هرآنچه درباره FaZe Clan باید بدانیم

هرآنچه درباره FaZe Clan باید بدانیم

هرآنچه درباره FaZe Clan باید بدانیم

اگر علاقه‌مند به بازی‌های ویدئویی باشید حتما اسم FaZe Clan به گوش شما خورده است. FaZe Sniping که حالا اسم آن FaZe Clan است، امروزه سروصدای زیادی به پا کرده چرا که یکی از بهترین کلن‌ها در دنیا به حساب می‌آید. همراه باشید تا به تاریخچه، رقابت‌ها، جنجال‌ها و شکایت‌ها درباره‌ی این کلن بپردازیم.

تاریخچه

FaZe Sniping که در حال حاضر با نام FaZe Clan به کار خود ادامه می‌دهد، یک سازمان اسکورت و سرگرمی آمریکایی است که در مسابقات مختلف بازی‌های ویدئویی به رقابت می‌پردازد.

این کلن، کانال یوتیوب خود را در تاریخ ۳۰ مه ۲۰۱۰ تاسیس کرد. در آن زمان آنها فقط سه نفر بودند. FaZe نخستین کلنی بود که به عنوان تیم تشکیل شد. آنها در کانال خود سریال ILLCAMS را پخش کردند و از همان زمان بود که محبوب شدند. در سال ۲۰۱۴، توماس که بسیاری از عملیات‌های FaZe را انجام می‌داد، یک پیشنهاد به سازندگان FaZe داد و از آن زمان سبک فیلم و سریال را کنار گذاشتند و شروع کردند به بازی کردن و محتوای بازی خود را در کانال یوتیوب خود به نمایش می‌گذاشتند.

رقابت های FaZe Clan

رقابت‌ها

FaZe به تازگی با شرکت Champion وارد همکاری شده است.  تا به الان شاهد تغییرات زیادی در لیست بازیکنان FaZe بوده ایم. این کلن در زمینه بازی Call of Duty: Advanced Warfare به کارخود ادامه وFaZe  تیم جدید خود را تشکیل داد، آنها در مسابقات Pro League شرکت کردند و توانستند چندین برد به نام خود ثبت کنند. خیلی زود این تیم به اروپا سفر کرد تا بتوانند در مسابقات تابستانی Gfinity 2015 برنده شود، آنها برنده ۵۰ هزار دلار شدند. OpTic پس از راهیابی به فینال، منتظر آنها بود و FaZe سرانجام در بزرگترین مرحله، CoD OpTic را شکست داد.

در حالی که FaZe Clan در Call of Duty به برجستگی می‌رسید، این سازمان فرصت استفاده از Counter-Strike: Global Offensive را به دست آورد. آنها در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۶ عنوان فهرست G2 Esports را برای ۷۰۰ هزار دلار به دست آوردند. این در اولین رویداد آنها در DreamHack Open Leipzig 2016 بود که آنها نشان دادند که می‌توانند مقابل برخی از بهترین‌های جهان بازی کنند، اگر چه در مرحله گروهی باختند.

یکولا (NiKo Kovač) که بعنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان در نظر گرفته می‌شود، با امضای بلاکچین، به FaZe پیوست. FaZe در فصل ۳ StarLadder i-League StarSeries را برد.

شکایت تیفو از FaZe Clan

شکایت‌ها

Tfue شخصیت محبوب سایت توییچ می‌باشد که عضو FaZe Clan است. در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۱۹، Tfue از کلن FaZe شکایت می‌کند، شکایت اولیه‌ی او به این دلیل بوده است که Faze Clan او را مجبور کرده است که در یکی از خانه‌ها در لس آنجلس زندگی کند، و او را مجبور می‌کردند که مشروبات الکلی و قمار کند. FaZe  همچنین به طور مداوم او را تشویق به کارهای خطرناک می‌کردند. Tfue همچنین ادعا کرد که فقط ۲۰٪ از درآمدی که در توییچ و یوتیوب فعالیت می‌کند را دریافت می‌کند و نیمی دیگر از درآمد خود را از راه تور و نمایش‌ها به دست می‌آورد. FaZe همچنین گفت: ما به او پیشنهاد کردیم که تمام درآمدش را از ما دریافت کند، اما Tfue سخنان آنها را دروغ خواند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.