نیل دراکمن: احتمالا The Last of Us Part 3 پروژه جدید ناتی‌داگ خواهد بود

نیل دراکمن: احتمالا The Last of Us Part 3 پروژه جدید ناتی‌داگ خواهد بود

نیل دراکمن: احتمالا The Last of Us Part 3 پروژه جدید ناتی‌داگ خواهد بود

نیل دراکمن (Neil Druckmann) در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرد که باوجود این که قسمت دوم سری The Last of Us هنوز منتشر نشده است اما استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) مشغول فکر در رابطه با پروژه بعدی این استودیو می‌باشد که احتمالا آن پروژه می‌تواند بازی The Last of Us Part 3 یا یک IP جدید باشد.

همان طور که اطلاع دارید، تاکنون چالش‌های بزرگی بر سر مسیر بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 قرار گرفته است، از لو رفتن بخشی مهم از داستان بازی گرفته تا شرایط بد کاری استودیو ناتی داگ. همان طور که ذکر شد، هم‌اکنون استودیو ناتی داگ با شرایط بدی دست و پنجه نرم می‌کند اما براساس توضیحات آقای نیل دراکمن، کارکنان هنوز از بازخوردهای منتقدین وهواداران از این بازی باخبر نیستند. از طرفی دیگر باوجود این که شرایط بدی بر روند فعالیت این استودیو تاثیر گذاشته است، اما باوجود این که هنوز نسخه دوم از سری The Last of Us منتشر نشده است، آقای نیل دراکمن و استودیو ناتی داگ مشغول فکر در رابطه با پروژه بعدی این استودیو می‌باشند که می‌تواند آن پروژه نسخه سوم این مجموعه باشد:

همان طور که آقای نیل دراکمن نیز گفتند، ممکن است پروژه بعدی این استودیو یا بازی The Last of Us Part 3 این مجموعه پر طرفدار باشد و یا با یک IP جدید روبه‌رو باشیم. در هر صورت انتظارها کم‌کم دارد به پایان می‌رسد و تا انتشار نسخه دوم این مجموعه آنقدر فاصله نداریم. The Last of Us Part 2 در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خردادماه ۱۳۹۹) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. به‌نظر شما، آیا پروژه بعدی استودیوی ناتی داک

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.