نمرات بازی Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

Ori and the Will of the Wisps

نمرات بازی Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

تا ساعاتی دیگر بازی Ori and the Will of the Wisps منتشر می‌شود و امروز نیز نمرات این بازی منتشر شده است که بد نیست باهم نگاهی به این نمرات بی‌اندازیم. این بازی توسط استودیوی مون (Moon Studios) توسعه داده شده است که ادامه بازی Ori and the Blind Forest در سال ۲۰۱۵ می‌باشد. در ادامه همراه پاتوگیم باشید تا باهم نگاهی به نقد و نمرات منتشر شده این بازی بی اندازیم.

Game Informer 9.5/10

داستان بازی خارق‌العاده بود و دنیای آن‌ بی‌نظیر و تمام این ها در مقایسه با گیم‌پلی فوق‌العاده‌ی آن هیچ به حساب می‌آیند. استودیوی مون استعداد خودش را با Will of the Wisps ثابت کرده است؛ عنوانی که لحظه‌ای آرام و قرار ندارد و به بازیکن حس باهوش بودن را می‌دهد و هرچقدر در مسیر آن پیش می‌روید، بهتر و بهتر می‌شود.

۱۰/۱۰ VGC

یک بازی پلتفرمر بسیار زیبا که توانسته المان‌های قبلی بازی را به خوبی گسترش دهد. اگر از مشترکین Game Pass هستین،‌ حتما که این بازی را تجربه کنید.

۱۰/JeuxActu 9

بازی Ori and the Will of the Wisps به لطف سیستم گیم‌پلی ماهرانه و شخصیت‌های جدید، حتی بهتر از نسخه‌ی قبلی خود عمل کرده است.

۱۰/Worth Playing 9

بازی Ori and the Will of the Wisps بسیار بزرگ‌تر و بهینه‌تر از نسخه‌ی قبلی خود می باشد و نمی‌توانیم تجربه‌ی این بازی را به کسانی که نسخه‌ی قبلی آن‌ را تجربه نکرده‌اند پیشنهاد کنیم؛ زیرا برای فهمیدن داستان حتما باید نسخه قبلی بازی را تجربه کنند. تنها یک‌سری از مشکلات فنی و باگ‌ها باعث می‌شوند که تجربه‌ی بازی در بعضی مواقع صدمه ببیند. اما این مشکلات نیز با انتشار بروزرسانی‌هایی برطرف خواهند شد. پس اگر از جمله کسانی هستید که منتظر انتشار بازی Ori and the Will of the Wisps بودید، تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش در انتظار شما قرار دارد.

۱۰/COGconnected 9.4

بازی Ori and the Will of the Wisps یک بازی چالش بر‌انگیز است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند؛ اما آن‌ قدری سخت نیست که باعث عصبانیت شما بشود. بازی در زمینه زیبایی و هنر، گیم‌پلی و روایت داستان بسیار عالی عمل می‌کند. فرقی نمی‌کند که شما به عنوان یک بازی‌باز حرفه‌ای و به دنبال چالش به سراغ آن بیایید یا اینکه تنها قصد لذت بردن از زیبایی آن را داشته باشید.

Wccftech 8.4/10

Ori and the Will of The Wisps یک بازی شدیدا لذت‌بخش است و شاهد موسیقی‌ها و مراحل نفس‌گیر‌تری از گذشته هستیم.

God is a Geek 9/10

Ori and the Will of The Wisps یک بازی شگفت انگیز است. این بازی ایده‌های نسخه‌ی قبلی را گسترش داده و یک تجربه‌ی کامل را به کاربر ارائه می‌دهد.

بازی Ori and the Will of the Wisps توانسته است تا در این بازی خود همه چیز موجود در بازی را به خوبی گسترش دهد و شخصیت‌ها و ماموریت‌های بیشتری را به بازی اضافه کند. در این بازی Ori باید به اعماق جنگل برود و با چالش‌های متفاوتی روبه رو شود. در ادامه می‌توانید نقد و بررسی بازی Ori and the Will of the Wisps را در پاتوگیم مطالعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.