نقد و بررسی بازی Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles DLC

نقد و بررسی بازی Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles DLC

نقد و بررسی بازی Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles DLC

در این نقد و بررسی، تصمیم داریم تا باهم نگاهی به DLC جدید بازی BORDERLANDS 3 با نام Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles داشته باشیم که با محوریت داستان ازدواج Sir Hammerlock و Wainwright Jacobs منتشر شده و این موضوع را در مرکز دامنه‌های خود قرار می‌دهد. همه چیز در مورد آن دقیقاً همان چیزی است که شما از DLC یک بازی BORDERLANDS انتظار دارید (خوب مثل همیشه) اما فکر نکنم این چند ساعت گیم پلی باعث شود تا شما از پای بازی بلند شوید و احتمال زیاد بتواند خواسته طرفدارانش را برآورده کند.

آنچه به عنوان عروسی یک زن و شوهر عجیب و غریب در دنیای وحشت زده و دورافتاده Xylourgos شروع می‌شود به طرز قابل پیش بینی به یک فاجعه وحشتناک و ترسناک تبدیل می‌شود. همانطور که با موارد معمولی BORDERLANDS آشنا هستید، شما در برخی مناطق بی‌نظیر چون شهر تسخیر شده Cursehaven، باغ‌های تاریک و عجیب Cankerwood و سالن‌های ملعون یک منبر کنترل شده توسط یک فرقه که پرستش خدایی الهام گرفته از Cthulu به نام Gythian را انجام می‌دهند، عبور خواهید کرد و همه چیز را نابود کرده و مانند چرخ گوشتی، دشمنان را چرخ خواهید کرد. برای مجموعه‌ای که زمانی با عدم تنوع در محیط‌های انحصاری پاندوران، اسلحه‌ها، عشق و تنباکو خود مشکل بزرگی داشت، این برایش مانند یک پیروزی بزرگ و چشم اندازهای نفس‌گیر و مناطق بی‌نظیر احساس می‌شود.طبق معمول، اصول اصلی Borderlands را که می‌شناسید و دوست دارید، برای تنظیم تنظیمات جدید تنظیم شده است و در این حالت منجر به برخی زیبایی‌های خاصی می‌شود و آنها پورتالی را به ابعاد دیگر باز می‌کنند و برای آگاهی شما موارد جدیدی را فاش می‌کنند.

Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles DLC شما می‌توانید لوازم جدیدی را برای پیراستن کاراکترها مانند skin برای شخصیت و آیتم‌های مختلف سلاح‌ها را نیز باز کنید و مورد استفاده قرار دهید. بخش campaign بازی، خوب است اما کوتاه می‌باشد و شما می‌توانید در چند ساعت بخش چشمگیری از آن را طی کنید یا حتی آن را به پایان برسانید. اما این چند ساعت قرار است به لطف نویسندگان و شوخی‌های قرار داده شده در بازی که دلمان برایشان بیشتر از هر چیز دیگری تنگ می‌شود، به بهترین حالت ممکن سپری شود. اما در کنار موارد مذکور، اشکالاتی هم در طراحی مراحل وجود دارد و می‌شود گفت این چیزی است که BORDERLANDS هیچگاه در انجام آن خوب نبوده است. یکی از همین موارد می‌تواند مربوط به جنگیدن با boss fightها باشد که هنگام پریدن به نقاط مختلف برای نابود کردن سپر دشمنان، با یک حرکت اشتباه مجبور می‌شوید جنگ را از اول و دوباره شروع کنید، مگر اینکه با دوستی در حال بازی کردن باشید که از او به عنوان نقطه spawn استفاده کنید. خوشبختانه برای کسانی از ما که از ماه دسامبر منتظر DLC های بیشتری از این بازی هستند، گذشته از داستان اصلی، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

Sidequestها حواس پرتی سرگرم کننده‌ای می‌توانند به حساب آیند و یا شکار موجودات مخفی که می‌توان برای Sir Hammerlock انجام داد، بسیار چالش برانگیز باشند. شما دارای هشت سلاح افسانه‌ای جدید برای تعقیب هستید و این آیتم‌ها برای کسانی که می‌خواهند به بهترین شکل مجهز شوند، بسیار مناسب می‌باشند. همینطور برخی ماموریت‌ها نیز بسیار خشک هستند. مانند جمع کردن گل برای دوست جدیدتان! در Xylourgos عمدتاً با پیروان غیور Gythian خواهید جنگید. این عجیب و غریب‌ها با انواع و اقسام روش‌های جالب هنگام مبارزات با شما و یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، مانند پاکسازی و شفابخشی یکدیگر، زنده کردن متحدین افتاده، یا حتی خوردن اسلحه‌های شما. درست است، آنها به معنای واقعی کلمه، اسلحه‌های شما را می‌خورند! هر برخورد با این دیوانه‌های دوست داشتنی قبل از رویارویی باید در نظر گرفته شود، زیرا کشتن necromancers پیش از گرفتن همه افراد دیگر می‌تواند منجر به ناراحتی شما توسط پسران انفجاری شود. اوباش کشنده Xylourgos، گاهی اوقات آزار دهنده هستند، اما نتیجه نهایی برخی از جالب‌ترین برخوردهای جنگی است که می‌توان در BORDERLANDS شاهد بود. گذشته از جنجال‌های جالب جدید، واقعاً تفصیلی وجود ندارد که Guns, Love, and Tentacles این کار را بی نظیر نشان داده است.

Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles DLCBorderlands 3، بسیار عالی است، اما در نهایت احساس می‌شود مانند یک عدد بصری گسترش یافته است که برای چند ساعت سرگرم کننده می‌باشد. حتی برخی از boss fightهای بازی نیز، گاهی اوقات چیزی بیشتر از یک هدف توخالی که با گلوله‌های اسفنجی نابود می‌شوند، نیستند. Guns, Love, and Tentacles ابزاری کاملاً شوخ و نرم برای Borderlands 3 هستند که بیشتر آن را با یک فرمول اثبات شده‌ای می‌شناسند. با این حال، محیط‌ها و دشمنان به اندازه کافی بی‌نظیر و جالب هستند تا چالش‌های جدیدی را برای بازیکنان ایجاد کنند. اگر شما یک هوادار BORDERLANDS هستید و مدت ها برای DLC هایش صبر کرده اید، نگران نباشید، این همان چیزی است که منتظرش بودید.

نقاط قوت

  • تنوع سلاح در بازی
  • Sidequestها سرگرم کننده و چالش برانگیز هستند
  • دشمنان در برخی از شرایط، کارهای جالبی انجام می‌دهند، برای مثال ممکن است اسلحه‌ی شما را بخورند
  • گیم پلی‌ای سرگرم کننده

نقاط ضعف

  • Xylourgos گاهی اوقات ازار دهنده است
  • برخی از boss fightهای بازی با چند گلوله نابود می‌شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.