نقدها و نمرات بازی Minecraft Dungeons از دید سایت‌های معتبر جهان

نقدها و نمرات بازی Minecraft Dungeons از دید سایت‌های معتبر جهان

نقدها و نمرات بازی Minecraft Dungeons از دید سایت‌های معتبر جهان

سری Minecraft نسخه‌ای فرعی را تحت عنوان Minecraft Dungeons با تمرکز بر ژانر Dungeon Crawler تا سه روز آینده وارد بازار می‌شود. حال ما در این مطلب قصد داریم تا به نقدها و نمرات این بازی بپردازیم.

بازی Minecraft Dungeons نسخه‌ای فرعی از بازی ماینکرفت می‌باشد که در ژانر Dungeon Crawler می‌باشد و شباهت‌های گرافیکی بازی ماینکرفت را یدک می‌کشد. بازیکن در این بازی به‌دنبال سلاح و آیتم می‌گردد و با استفاده از آن با دشمنان مبارزه می‌کند. همچنین شما به‌جست‌وجوی مرداب‌ها، دره‌ها و معدن‌ها نیز خواهید پرداخت. سیستم مبارزات جذاب و شخصیت‌پردازی پیچیده نیز از دیگر هدف‌هیا اصلی این بازی می‌باشند.

همچنین می‌توانید این بازی را به‌صورت کوآپ (Co-Op) نیز تجربه کنید. Minecraft Dungeons جذابیت‌های خاص خود را دارد و از طرفی ایده‌های جالب و جدیدی را در خود با گرافیک مایکنرفت در خود جای داده است. باوجود تمامی این موارد، این نسه فرعی نتوانسته نمره بسیار خوبی را کسب کند اما توانسته است متا سبز را دریافت کند.

Windows Centreal 9/10

هدف اصلی Minecraft Dungeons سیستم مبارزات جذاب و شخصیت‌پردازی پیچیده است. خوشبختانه این بازی در این زمینه‌ها به شدت موفق ظاهر می‌شود.

GameSpew 8/10

چه پیر باشید چه جوان، چه هوادار Minecraft اصلی باشید چه نه، چیزهای زیادی در Minecraft Dungeons پیدا می‌شود که دوست خواهید داشت. جست‌وجو در مراحل بزرگ بازی بسیار لذت‌بخش است و گشت و گذار همراه با یافتن لوت جدید هم به خوبی هر بازی لوت‌محوری است. با توجه به قیمت پایین بازی، Minecraft Dungeons یک خرید اجباری برای هر کسی است که از Dungeon Crawler لذت می‌برد.

Attack of the Fanboy 8/10

Minecraft Dungeons بازی بسیار لذت‌بخشی در ژانر Dungeon Crawler است، اما آن قدر خوب نیست که جایگزین اندازه‌ی بزرگان این سبک شود. با این وجود، از اول تا آخر شاهد تجربه‌ی بسیار سرگرم‌کننده‌ای هستیم.

Trusted Reviews 7/10

Minecraft Dungeons بازی خوبی در ژانر خودش است که برای هواداران جوانی که برای اولین‌بار می‌خواهند این ژانر را تجربه کنند، حقیقتا شگفت‌انگیز خواهد بود. اما بازیکنان باتجربه، متوجه برخی کمبودهای بازی می‌شوند. بخش داستانی کوتاه هم باعث می‌شود تا بازی از خوب به عالی نرسد، اما در مجموع از کاری که استودیوی موجانگ (Mojang) در این زمینه انجام داده است راضی هستم.

Stevivor 6.5/10

Minecraft Dungeons در حد قابل قبولی قرار دارد و می‌توان به صورت کوتاه از آن لذت برد. اما بازی شگفت‌انگیزی نیست و بیشتر سرگرمی من از صحبت کردن با دوستان به هنگام تجربه‌ی بازی بود تا خود بازی. تجربه‌ی شما هم احتمالا همان طور خواهد بود و راه ساده‌ای برای جمع‌آوری Gamerscore خواهید داشت تا این‌که برروی خود بازی سرمایه‌گذاری کنید.

Minecraft Dungeons در تاریخ ۲۶ مِی (۵ خرداد) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.