نقدها و نمرات بازی Half-Life: Alyx منتشر شد

نقدها و نمرات بازی Half-Life: Alyx منتشر شد

نقدها و نمرات بازی Half-Life: Alyx منتشر شد

نسخه‌ی جدید Half-Life با نام Half-Life: Alyx امروز در استیم عرضه خواهد شد و حال به همین مناسبت نقدها و نمرات این بازی منتشر شده است. همراه پاتوگیم باشید تا به نقدها و نمرات این بازی بپردازیم.

در Half-Life: Alyx با محیطی تحت تاثیر حمله فضایی‌ها روبه رو خواهید شد و گیم پلی بازی نیز دارای مبارزات و جستجو در محیط بازی و حل پازل می‌باشد. داستان بازی Half-Life: Alyx در بین دو بازی Half-Life و Half-Life 2 روایت می‌شود و شخصیت‌های مثل Alyx Vance در بازی حضور خواهند داشت.

IGN 10/10

بازی Half-Life: Alyx توانست قدم جدیدی را به عنوان یک بازی VR در زمینه جزئیات و طراحی مراحل بازی بردارد. این بازی به خوبی نشان می‌دهد که یک سازنده حرفه‌ای چه کارهایی را می‌تواند با تکنولوژی انجام دهد.

PC Gamer 9.3/10

دشمنان جدید، شخصیت‌های قدیمی و داستانی هیجان انگیز؛ همه و همه دست به دست هم داده اند تا قدم زدن دوباره در شهر City 17 به صورت واقعیت مجازی یک تجربه هیجان انگیز دوباره باشد.

Gamespot 9/10

این بازی ثابت می‌کند که مواردی که نسخه‌های قبلی در انجام دادن آن عالی بوده اند، حال با VR عالی‌تر هم خواهد شد. حل معماهای محیطی نیاز به چشمی تیزبین دارند و تهدید هرلحظه شما را تهدید می‌کند و داستان سرای فوق العاده مواردی هستند که جهان این بازی را تشکیل داده اند.

PCWorld 9/10

Half-Life: Alyx شاید یک بازی انقلابی نباشد، اما قطعا یکی از بهترین بازی های است که بهترین تجربه را از واقعیت مجازی به کاربر می دهد. این بازی یکی از با کیفیت ترین تجربه های رایانه های شخصی محسوب می شود و می توان گفت که این بازی شروع قدرتمندی را برای سری Half-Life در تکنولوژی واقعیت مجازی رقم زده است.

Destructoid 9/10

دیگر زمان آن رسیده است که یک واقعیت مجازی برای بازی جدید سری Half-Life که ۱۰ الی ۱۲ ساعت از زمان شما را می گیرد تهیه کنید. امیدوارم که در آینده پروژه هایی شبیه به این بازی را از ولو شاهد باشیم.

DualShockers 10/10

بازی Half-Life: Alyx یک بازی انقلابی در زمینه VR می باشد که به عنوان یک بازی از پایه ساخته شده است تا بتواند جزئیات یک جهان واقعی را به تصویر بکشد.

Half-Life: Alyx در نوامبر ۲۰۱۹ به صورت اختصاصی برای رایانه‌های شخصی و هدست‌های واقعیت مجازی معرفی شد و حال از ۴ فروردین ماه به صورت انحصاری در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و هدست‌های واقعیت مجازی قرار خواهد گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.