نقدها و نمرات بازی Detroit: Become Human برروی رایانه‌های شخصی

نقدها و نمرات بازی Detroit: Become Human برروی رایانه‌های شخصی

نقدها و نمرات بازی Detroit: Become Human برروی رایانه‌های شخصی

تا سال گذشته بازی Detroit: Become Human، انحصاری کنسول پلی‌استیشن بود و حالا حدود یک سالی می‌باشد که این بازی به رایانه‌‌های شخصی آمده، نقدها نمرات تازه‌ای برای این بازی برروی رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

این بازی به کارگردانی دیوید کیج (David Cage) ساخته شده که در سبک ماجراجویی می‌باشد. در این بازی شما باید با کنترل سه اندروید متفاوت، سرنوشت و داستان خاص خود را رقم بزنید. هر کدام از نظرات یا انتخاب‌های شما در پایان بازی و سرنوشت خود تاثیری مثبت یا منفی دارد و به لطف انتخاب‌های زیاد، بازی ارزش تکرار بالا دارد. شما می‌توانید تعدادی از نقدهای این بازی را در پایین مطالعه کنید:

۳DJuegos 9/10

تماشای بازگشت دیوید کیج با بازی فوق‌العاده‌ای مانند Detroit: Become Human، واقعا عالی است. یک بازی با داستان شگفت‌انگیز و سبکی خاص.

Vandal 9/10

به زبان خلاصه باید گفت که Detroit: Become Human پورت باکیفیتی برای رایانه‌های شخصی دارد و هم از لحاظ کیفیت فنی و هم از لحاظ کنترل‌ها، در درجه‌ی خوبی است. البته، دوست داشتیم که بازی محدود به نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه نبود.

PC Gamer 6.1/10

بازی گاها سرگرم‌کننده است، اما زیادی خود را بزرگ می‌پندارد. Detroit: Become Human قدم درستی نسبت به بازی قبلی کوآنتیک دریم است، اما برروی فرمول قدیمی این استودیو حساب زیادی باز می‌کند.

۴players.de 8.5/10

اینکه دیوید کیج توانسته پس از Beyond: Two Souls که بازی گیجی بود، یک مرز مشخص برای خودش پیدا کند، خبر خوبی است. داستانی در مورد ربات‌هایی که احساس دارند، باعث خلق سوال‌های اخلاقی زیادی می‌شوند که کشمکشی عالی به بازی اضافه می‌کند. البته تنها کسانی که سیستم به‌روزی دارند می‌توانند برروی رایانه‌های شخصی از این عنوان لذت ببرند.

تصویر میانگین نمرات بازی برروی رایانه‌های شخصی:

نقدها و نمرات بازی Detroit: Become Human برروی رایانه‌های شخصی

نظر شما درباره‌ی این بازی چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.