نقدها و نمرات بازی Bleeding Edge از دید سایت‌های معتبر جهان

نقدها و نمرات بازی Bleeding Edge از دید سایت‌های معتبر جهان

نقدها و نمرات بازی Bleeding Edge از دید سایت‌های معتبر جهان

چند روزی است که بازی Bleeding Edge منتشر شده است و حال نقدها و نمرات این بازی از دید سایت‌های معتبر جهان منتشر گردیده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با پاتوگیم همراه باشید.

استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) پس از سخت بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice و استقبالی که از این بازی شد به همگان نشان داد که با سرمایه‌ی اندک و امکانات محدود هم می‌توان بازی‌ای سرگرم کننده را ساخت. حال این استودیو دست به ساخت بازی‌ای جدید به نام Bleeding Edge، خود را به همگان باری دیگر نشان داد. این بازی از نظر بسیاری از سایت‌ها، جذاب و سرگرم کننده است ولی کمی محتویات آن کم است. همچنین این بازی فاقد پرداخت درون برنامه‌ای می‌باشد. این بازی مایکروسافت و نینجا تئوری ساخته شده است، بازی‌ای که نسبت به بازی‌های پیشین استودیو، متفاوت و چند نفره می‌باشد. در ادامه نگاهی به نقدهایی که از این بازی به عمل آمده است، می‌اندازیم.

IGN Italia: 76/100

Hero Slasher بسیار جذاب است ولی در حال حاضر از کمبود محتوا و تنوع رنج می‌برد.

Hobby Consolas: 72/100

بازی Bleeding Edge پایه‌ریزی خوبی برای یک بازی‌ِ سرویس‌محور انجام داده است. ما برخی محتویات اضافی (مانند شخصیت‌ها، سطح‌ها و حالت‌ها) را در اختیار نداریم اما زمانی که با سایر هم‌تیمی‌ها هماهنگ می‌شویم احساس واقعاً رضایت‌بخشی می‌کنیم.

TrueAchivements: 70/100

اولین بازی چندنفره‌ی نینجا تئوری می‌توانست اثری به‌خصوصی باشد اما ضعف حالت‌های بازی و سیستم رتبه‌بندی اختصاصی، Bleeding Edge را از تبدیل شدن به یک بازی چندنفره‌ی تیمی عالی بازمی‌دارد. البته این عنوان دارای ویژگی‌هایی مانند سیستم مبارزه‌ی سوم شخص و گیم‌پلی تیم محور فوق‌العاده‌ای است. هم‌کاری با گروهی از دوستان و یا بازیکنان اختصاصی هیچ‌گاه تا این اندازه رضایت‌بخش نبوده است. تنوع شخصیت‌ها هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده بوده و سیستم حالت‌های آن نیز لایه‌ای جدید از شخصی‌سازی به بازی اضافه کرده است. Bleeding Edge قطعاً ارزش گرفتن وقت شما را دارد.

Eurogamer Italy: 70/100

بازی Bleeding Edge بازی‌ای معمولی است؛ تجربه‌ای سرگرم کننده که با عشق و احترام زیادی به سبک هک اند اسلش ساخته شده است. ولی مطمئن نیستیم آن‌قدر که باید در چنته داشته باشد تا بتواند در طولانی مدت نیز به‌عنوان یک بازی قهرمان‌محور جایگاه خود را حفظ کند.

Destructoid: 65/100

بدون شک، مفهومی ناب از یک بازی اکشن چندنفره در این بازی دفن شده است. برخی از این شخصیت‌ها لایق این هستند تا در پروژه‌های آینده نیز حضور داشته باشند اما در عین حال به‌نظر می‌رسد بازی‌های تیم محور بسیار زیادی برای تجربه کردن وجود دارند که Bleeding Edge در مقابل آن‌ها بسیار زودگذر و سطحی است. وقتی شما به این نقطه برسید، دیگر انگیزه‌ای برای ادامه دادن ندارید. دوست دارم روزی دوباره Bleeding Edge را تجربه کنم اما اگر واقع‌بین باشم، فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیافتد. اگر شما به‌نحوی به Bleeding Edge علاقه پیدا کرده‌اید، همین حالا که سرورهای آن هنوز فعال هستند آن را بازی کنید.

Twinfinite:60/100

هسته‌ی گیم پلی سرگرم‌کننده است و علی‌رغم مشکلاتی که وجود دارد استعداد تیم توسعه‌دهنده به‌روشنی خودنمایی می‌کند اما ظاهراً کسی در تیم ساخت بازی حضور نداشته تا بازی را در سطحی کمی بالاتر حفظ کند و ویژگی‌های کلیدی و مدرنی که یک بازی برای بقا در بازار فوق‌العاده رقابتی عناوین چندنفره نیاز دارد را به آن اضافه کند.

Bleeding Edge هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.