ناتی‌داگ محیط‌های بزرگی را در The Last of Us Part 2 طراحی کرده است

ناتی‌داگ محیط‌های بزرگی را در The Last of Us Part 2 طراحی کرده است

ناتی‌داگ محیط‌های بزرگی را در The Last of Us Part 2 طراحی کرده است

بنابر توضیحات آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) کارگردان بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2، این بازی محیط‌های بزرگی خواهد داشت به‌طوری که “الی (Ellie)” در طول داستان برای جابه‌جایی، نیاز به اسب و یا قایق خواهد داشت.

روز گذشته در برنامه State of Play اطلاعاتی در رابطه با دنیای بازی The Last of Us Part 2 منتشر گردید. آقای نیل دراکمن گفت که محیط‌های این بازی مورد انتظار، بزرگترین محیط‌هایی می‌باشند که تاکنون به‌دست استودیو ناتی‌داگ ساخته شده است. به‌گفته‌ی کارگردان بازی، شخصیت اصلی و قابل کنترل بازی یعنی الی، می‌تواند از روش‌های مختلفی مانند بالا رفتن، پریدن، از طناب آویزان شدن و شنا کردن برای جابه‌جایی استفاده کند. با این روش‌ها، قادر خواهید بود تا محیط‌های جدیدی را در بازی مشاهده و یا حتی مراحل فرعی مختلفی را کشف کنید.

همچنین آقای نیل دراکمن اعلام کرد که محیط‌های بازی The Last of Us Part 2 بسیار بزرگ خواهد بود و این چنین محیط‌هایی در هیچ یک از بازی‌های استودیوی ناتی‌داگ وجود نداشته‌اند. برای جابه‌جایی در چنین محیط‌های بزرگی، لازم است تا از اسب یا قایق استفاده کنیم. ناتی‌داگ علاوه‌بر این موراد اطلاعاتی مبنی‌بر وجود دو گروه دشمن در بازی خبر داد که آن دو گروه مشغول جنگ با یکدیگر هستند. نظر شما در رابطه با موضوع مطرح شده چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.