مشکلات بازی Halo: Reach برطرف می‌شود

مشکلات بازی Halo: Reach برطرف می شود

مشکلات بازی Halo: Reach برطرف می‌شود

بازی Halo: Reach در ماه دسامبر، با انتشار مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection برای پلتفرم پی‌سی عرضه شد. می‌توان گفت بازگشت Halo به پلتفرم پی‌سی تا حدودی موفقیت آمیز بوده ولی با این حال مشکلات فنی مربوط به صدا و نوسانات تصویر و عدم نیم خیز شدن در حین حرکت توسط کاربران این بازی گزارش شده است.

توسعه دهندگان این بازی (Halo: Reach) با اشاره به آگاهی از مشکلات فنی گزارش شده توسط کاربران، وعده‌ی انتشار پچ اصلاح کننده ای را در اسرع وقت به بازیکنان داده اند. به نظر می رسد که مشکلات مربوط به نوسانات تصویر کمی جدی تر بوده و تیم سازنده این بازی، همچنان در حال شناسایی عوامل تاثیر گذارنده بر روی تصویر این بازی هستند. هنوز زمان مشخصی برای انتشار پچ اصلاح کننده‌ی این بازی تعیین نشده است اما توصیه می شود برای حل موقت این مشکل، می‌توانید اپلیکیشن‌های پس زمینه‌ی Third-Party را غیرفعال کنید.

(امکان نشستن در حین حرکت) نیز یکی از قابلیت های این بازی در نسخه ایکس‌باکس‌۳۶۰ بوده که در نسخه‌ی پی‌سی وجود ندارد، ولی این استودیو تایید کرده در حال حل مشکل و برگرداندن این ویژگی هستند.

توسعه‌دهندگان Halo: Reach لیستی از سایر مشکلات این بازی که در حال برطرف کردن آنها هستند را منتشر کرده است:

  • Mouse Input: تعداد محدودی از کاربران این مشکل را گزارش کرده اند اما این استودیو از کاربران درخواست کرده تا در صورت مشاهده‌ی هرگونه مشکل در بحث تأخیر در دریافت دستورها ماوس، این مشکل را در بخش پشتیبانی سایت گزارش کنند.
  • Key Binding: توسعه‌دهندگان این بازی مشغول تلاش برای یکپارچه کردن مجدد مکالمات متنی و صوتی آن هستند.
  • Screen Tearing / VSync: یک سری باگ‌ها در بحث همگام سازی تصاویر گزارش شده که با انتشار پچ اصلاحیه‌ به‌طور کامل تشریح و برطرف خواهند شد.
  • View Model: این استودیو هم‌اکنون مشغول ویرایش و آزمایش قابلیت ایجاد تغییر در راستای محورهای X و Y برای مدل دید بازیکن است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.