مسابقات جهانی بازی Apex Legends به‌زودی برگزار خواهد شد

مسابقات جهانی بازی Apex Legends به‌زودی برگزار خواهد شد

مسابقات جهانی بازی Apex Legends به‌زودی برگزار خواهد شد

امروز الکترونیک آرتز و ریسپاون به‌صورت رسمی اعلام کردند که مسابقات جهانی بازی Apex Legends به‌زودی برگزار خواهد شد. این سری مسابقات هم به‌صورت آنلاین و هم رویدادهای زنده برگزار می‌شوند.

بازی Apex Legends طرفداران خاص خود را دارد و این بازی در یک زمانی با بازی فورتنایت رقابت می‌کرد، حتی در آن زمان بازی اپکس لجندز توانست طرفداران بیشتری نسبت به بازی فورتنایت داشته باشد. کسانی هستند در ایران که بازیشان از خیلی‌ها در خارج از کشور که ادعا دارند بهتر است و اگر فرصتی پیش بیاید که در این مسابقه شرکت کنند، می‌توانند خود را به جهانیان نشان دهند. نه تنها در بازی اپکس لجندز، بلکه در تمامی بازی‌ها.

سری مسابقات جهانی بازی Apex Legends در اوایل بهمن ماه به صورت رسمی آغاز خواهد شد. بازیکنان پلتفرم ویندوز برای بیش از سه میلیون دلار جایزه با یکدیگر رقابت کنند. این رویداد در سال آینده‌ برگزار می‌شود و بازیکنان در چهار گروه Major مختلف دسته‌بندی می‌شوند. بازیکنانی که با هر سیستمی بتوانند این بازی را بر روی پی‌سی خود اجرا کنند، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند. مسابقات Apex Legend Global Series براساس سیستم امتیازی مدیریت می‌شود.

در این مسابقات ۱۰۰ تیم سه نفره از سرتاسر جهان و ۶۰ تیم می‌توانند وارد گروه نهایی شوند و برای رسیدن به سهم خود از جایزه یک میلیون دلاری و مقام قهرمان جهان Apex Legends Global Series، بایکدیگر به رقابت بپردازند. این مسابقات باعث می‌شود که علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی به سمت بازی اپکس لجندز نیز بروند. الکترونیک آرتز و ریسپاون، هزینه زیادی را برای توسعه و گسترش این سری مسابقات انجام داده‌اند. اولین رویداد آنلاین مسابقات Apex Legends Global Series از تاریخ ۵ بهمن آغاز خواهد شد. Major اول از تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اسفند در آرلینگتون تگزاس، برگزار خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.