مراحل ساخت بازی Iron Man VR به اتمام رسید

مراحل ساخت بازی Iron Man VR به اتمام رسید

مراحل ساخت بازی Iron Man VR به اتمام رسید

ماه آوریل بود که بازی واقعیت مجازی Marvel’s Iron Man VR با تاخیر روبه رو شد. حال حساب کاربری توییتر استودیوی کمفلاژ با انتشار کردن یک تصویر اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Iron Man VR به پایان رسیده است.

ماه آ<ریل بود که بازی Iron Man VR به خاطر شیوع ویروس کرونا تاخیر خورد و حال استودیوی کاموفلاژ (Camouflaj) به صورت رسمی اعلام کرده است توسعه‌ی این بازی به پایان رسیده است و این بازی در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ به صورت انحصاری برای پلی استیشن VR منتشر خواهد شد. پیش از این قرار بود که این بازی در ماه فوریه وارد بازار شود که بدلیل برخی مشکلات تاریخ انتشار این بازی با تاخیر روبه رو شد.

بازیکنان در Iron Man VR لباس این قهمان را به تن خواهند کرد و به سمت دشمنان حمله ور خواهند شد. بازیکنان در نقش تونی استارک (Tony Stark) باید زره مخصوص Iron Man را به تن کنند و به مبارزه با هکر شروری به نام گوست بروند. این هرگز توانسته است به اسلحه‌های قدیمی تونی استارک دستیابی پیدا کند و قصد دارد تا Iron Man را نابود کند. کاربران برای تجربه‌ی این بازی باید جدا از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR از کنترلرهای موو (PlayStation Move) هم استفاده کنند تا به توانند به کنترل جت‌های Repulsor آیرون من بپردازند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.