مدیرکل Daedalic Entertainment: کنسول‌‌های نسل بعد بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود

مدیرکل Daedalic Entertainment: کنسول‌‌های نسل بعد بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود

مدیرکل Daedalic Entertainment: کنسول‌‌های نسل بعد بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود

کارستین فیشلمن (Carsten Fichtelmann) که مدیرکل استودیوی دیدالیک اینترتینمنت می‌باشد، اظهار نظرات جدیدی را درباره‌ی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت منتشر کرد.

نسل کنونی کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس، طرفداران زیادی داشتند و خیلی‌ها به هر دلیلی نتوانستند یکی از این دو کنسول را خریداری کنند. در هرصورت، روزها گذشته و هر روز داریم به کنسول‌های جدید نزدیک‌تر می‌شویم و امیدوار هستیم هر کسی علاقه‌مند به خرید یکی از این دو کنسول می‌باشد، به خواسته‌ی خود برسد. تا چند ماه دیگر نیز از کنسول‌های نسل بعدی رونمایی می‌شود و هرچه‌قدر به پایان سال ۲۰۲۰ نزدیک‌تر شویم، نسل کنونی کمرنگ‌تر خواهد شد.

کارستین فیشلمن در صحبت‌های خود گفته که با نزدیک شدن به نسل بعدی، هیجانش بالا می‌رود. فیشلمن در مصاحبه با نشریه‌ی EDGE به اشتراک نقطه نظرات خود درباره‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس می‌پردازد:

فکر می‌کنم عملکرد مایکروسافت به مراتب بهتر از آن چیزی باشد که در نسل کنونی شاهد آن بودیم. از طرفی اطمینان دارم که PS5 نیز فوق‌العاده بزرگ خواهد بود.

در ادامه به قدرت پردازش و قابلیت‌های فوق‌العاده و هیجان‌انگیز کنسول‌ Xbox Series X اشاره می‌کند. وی عقیده دارد قطعات سخت‌افزاری قدرتمندی که در ساختار این سیستم‌ها تعبیه شده‌اند:

تقریباً همه‌ی اطلاعاتی که تاکنون از قطعات کنسول ایکس‌باکس سری ایکس شنیده‌ایم در حد شایعه بوده اما چیزهایی که می‌شونیم، وعده‌ی تغییرات بزرگی را می‌دهند. یکی از چیزهای بسیار هیجان انگیزی که شنیده‌ام، استفاده از Flash Memory بسیار سریع در این کنسول است. البته فکر نمی‌کنم که این موضوع ارتباط زیادی با پروژه‌ی ما داشته باشد؛ چون که ما توجه خودمان را روی پی‌سی متمرکز کرده‌ایم. اما این موضوع برای توسعه‌دهندگان، به‌خصوص طراحان مرحله شبیه به رویایی است که به حقیقت پیوسته است. دلیل این موضوع نیز عدم نیاز به نگرانی از محدودیت‌هایی است که در بحث استریمینگ با آن مواجه بودیم. فکر می‌کنم یکی از دردناک‌ترین کارها برای یک توسعه‌دهنده، اجبار به محدود کردن و کنار گذاشتن بخش زیبایی از حاصل تلاش خود به‌دلیل مرزهایی است که در این حوزه با آن مواجه هستیم.

باتوجه به صحبت‌های ایشون، باید گفت که به نظر می‌رسد قطعات سخت‌افزاری پلی‌استیشن ۵ در مقاسه با ایکس‌باکس سری ایکس ضعیف‌تر خواهد بود. استودیوی توسعه‌دهندگان Deadalic Entertainment، هم‌اکنون مشغول کار روی پروژه‌ی The Lord of the Rings: Gollum هستند که ظاهراً در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.