مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد

مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد

مدت زمان گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد

طبق اطلاعات منتشر شده برای اتمام بخش داستانی بازی Final Fantasy VII Remake بدون هیچ گونه کار اضافه و گشت و گذار حدود ۲۵ ساعت را باید صرف بازی کنید. اگر علاقه‌مند هستید تا در محیط بازی به جست و جو بپردازید و از محیط بازی لذت ببرید، ۳۵ ساعت باید صرف بازی کردن کنید.

بازی Final Fantasy VII Remake به تازگی نمرات بسیار خوبی از طرف منتقدان کسب کرده است و حال طبق اطلاعات منتشر شده، مدت زمان اتمام بخش داستانی بازی Final Fantasy VII Remake بدون هیچ گونه کار اضافه و گشت و گذار حدود ۲۵ ساعت را باید صرف بازی کرد و اگر علاقه‌مند هستید تا در محیط بازی به جست و جو بپردازید و از محیط بازی لذت ببرید، ۳۵ ساعت باید صرف بازی کردن کنید. اگر از آن دسته از بازیکنانی هستید که تمامی رازهای بازی را کشف می کنید و تمامی ماموریت‌های جانبی بازی را نیز به پایان می‌رسانید و نمی‌گذارید هیچ نکته‌ای در بازی باقی بماند، باید تجربه‌ی طولانی ۴۵ ساعته را صرف بازی کنید.

بازی Final Fantasy VII Remake یک بازسازی موفق می‌باشد که بسیاری از کاربران مقایسه ای بین این بازی با بازی Resident Evil 3 Remake کرده اند. هردو بازی قیمت یکسانی دارند ولی بازی Final Fantasy VII Remake تجربه ای حدودا ۵ برابر طولانی‌تر را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی (۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.