مدت زمان گیم‌پلی بازی Doom Eternal مشخص شد؛ ۲۲ ساعت گیم‌پلی

مدت زمان گیم‌پلی بازی Doom Eternal مشخص شد؛ 22 ساعت گیم‌پلی

مدت زمان گیم‌پلی بازی Doom Eternal مشخص شد؛ ۲۲ ساعت گیم‌پلی

بازی Doom Eternal که اثر استودیو اید سافتور (id Software) می‌باشد، در سبک تیراندازی اول شخص است و هواداران منتظر عرضه شدن این بازی هستند. براساس گفته‌های آقای هوگو مارتین (Hugo Martin)، کارگردان Doom Eternal در مصاحبه با وب‌سایت Gamespot، مدت زمان گیم‌پلی این بازی بیش از ۲۲ ساعت است.

چندی پیش تریلر دوم بازی Doom Eternal منتشر شد و در آن شاهد خشونت‌، هیجان بسیار در گیم‌پلی و بخشی از داستان بودیم. تاکنون ما از این بازی تنها ترکیبی از تیراندازی، اکتشاف و پلتفرمینگ دیده بودیم و انگار که می‌توان ویژگی‌های بیشتری را در آینده در آن مشاهده کرد:

ما از آغاز تا پایان بازی Doom Eternal شما را در جهنم نگه می‌داریم. این بازی بیش از ۲۲ ساعت گیم‌پلی دارد و بدون شک شما در دو یا سه مرحله‌ی اول این بازی، چیزهای بیشتری را نسبت Doom 2016 خواهید دید. نکته‌ی سرگرم کننده‌ی این موضوع ماهر شدن در این توانایی‌هاست؛ زیرا باید سزاوار به‌دست آوردن این قدرت فوق‌العاده باشید و بازی به شما این اجازه را خواهد داد تا آن را به نمایش بگذارید.

بازیکنان در طی این بازی می‌توانند اسرار مختلفی را کشف کنند. منطقه‌ی The Fortress of Doom امکانات بسیار زیادی را به بازیکنان می‌دهد. بازی Doom Eternal در تاریخ یک فروردین ۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰) برای کامپیوتر، پلی‌‌استیشن ۴، ایکس‌‌باکس وان و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.