مبارزه‌ در بازی Ghost of Tsushima آسان نخواهد بود

مبارزه‌ در بازی Ghost of Tsushima آسان نخواهد بود

مبارزه‌ در بازی Ghost of Tsushima آسان نخواهد بود

پس از منتشر شدن ویدئویی از گیم پلی بازی Ghost of Tsushima، برخی از افراد براین باور بودند که مبارزات در این بازی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. به‌تازگی و در جریان مصاحبه‌ای که استودیوی سازنده یعنی استودیو ساکرپانچ انجام داده است، اعلام شد که مبارزات این بازی اصلا آسان نخواهد بود و حتی اگر کمی مراقب نباشید، ممکن است کشته شوید. همچنین این استودیو اعلام کرد که گوست اف سوشیما دارای درجه‌‌های سختی متفاوتی است.

اگر ویدئو گیم پلی بازی Ghost of Tsushima را تماشا کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که شخصیت اصلی و قابل کنترل یعنی جین با وارد کردن یک یا دو ضربه دشمن را از پای در می‌آورد. به‌نظر می‌رسد گیم پلی بازی بسیار چالش‌برانگیز و سخت خواهد بود و براساس اطلاعاتی که سازندگان اعلام کرده‌اند، حتی اگر برای یک لحظه مراقب نباشید ممکن است تا کشته شوید. علاوه‌بر ضربه زدن معمولی، شما باید دقت به ضرباتی که به دشمن وارد می‌کنید نیز بکنید، در چه زمانی و چگونه ضربه وارد کنیم نیز در این بازی مهم می‌باشد.

علاوه‌بر این، این بازی دارای گزینه‌های سختی مختلفی می‌باشد که باعث می‌شود تا تجربه‌ی این بازی هم برای افرادی که با چنین سبک‌هایی آشنایی دارند آسان‌تر شود بلکه آن افرادی که تازه‌کار نیز به‌حساب می‌ایند نیز بتوانند از این بازی لذت ببرند. با وجود چنین قابلیتی، هر بازیکن باتوجه به توانایی خود، می‌تواند درجه سختی مدنظر خود را انتخاب نماید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.