لوگوی پلی‌استیشن ۵ محبوب‌ترین تصویر گیمی اینستاگرام شد

لوگوی پلی‌استیشن ۵ محبوب‌ترین تصویر گیمی اینستاگرام شد

لوگوی پلی‌استیشن ۵ محبوب‌ترین تصویر گیمی اینستاگرام شد

همان‌طور که در جریان هستید، شرکت سونی از لوگوی خود در مراسم CES 2020 رونمایی کرد، حال این لوگو که مدتی است منتشر شده، در اینستاگرام رکورد زد.

پلی‌استیشن هم اکنون رکورد محبوب‌ترین پست اینستاگرامی را توسط یک شرکت بازی‌های ویدئویی را به نام خود ثبت کرده است. سونی در CES تنها چیزی که از پلی‌استیشن ۵ نشان داد لوگوی پلی‌استیشن ۵ بود که بیش از ۵ میلیون لایک خورد. همچنین ۱۳۶۰۰۰ نظر زیر پست این تصویر به ثبت رسیده است. پیش از این رکورد دست بازی فورتنایت بود که موفق شده بود تنها ۲٫۷ میلیون لایک جمع‌آوری کند.

لوگوی پلی‌استیشن ۵ محبوب‌ترین تصویر گیمی اینستاگرام شدبراساس اطلاعات منتشر شده پستِ مربوط به لوگوی پلی‌استیشن ۵ در کمتر از ۴۸ ساعت ۵ میلیون لایک و ۱۳۸ هزار کامنت گرفته است. برای مقایسه با ایکس‌باکس سری ایکس باید گفت که پست مربوط به ایکس‌باکس سری ایکس حدود ۱ میلیون لایک خورده است. خیلی‌ها بر این عقیده هستند که سونی بخاطر کنسول نسل هشتمی‌اش محبوب شده و پست‌هایش برای همین است که انقدر لایک و کامنت می‌خورد.

از دیگر اکانت‌‌های محبوب اینستاگرام می‌توان به فورتنایت با ۲۲ میلیون و FIFA با ۲۰ میلیون مشترک نام برد. کاورهای فیفا ۲۰ و فیفا ۱۹ هم هر کدام ۱.۵ و ۱.۱ میلیون لایک جمع‌آوری کرده‌اند. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.