قیمت نهایی پلی استیشن ۵ چند دلار خواهد بود؟

قیمت نهایی پلی استیشن 5 چند دلار خواهد بود؟

قیمت نهایی پلی استیشن ۵ چند دلار خواهد بود؟

قیمت نهایی کنسول پلی استیشن ۵ چند دلار خواهد بود؟ سوالی که مدت‌هاست که در میان علاقه مندان به‌وجود آمده و جواب درستی نیز برای آن وجود ندارد. شایعات مختلف نیز از چندین وجه به آن حمله می‌کنند. شایعات مختلفی منتشر شده‌اند، از شعبه‌ی انگلستان فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon UK) گرفته که قیمت آن را ۵۹۹ دلار در فروشگاه خود لیست کرده است تا مدتی پیش که یکی از فروشگاه‌ها قیمت آن را ۶۹۹ دلار قیمت گذاری کرده است. حال جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس بخش پلی استیشن، در جریان مصاحبه‌ای در رابطه با این موضوع توضیحاتی را ارئه داده است.

همان طور که پیش‌تر ذکر شد، فروشگاه‌های نام برده شده کنسول پلی استیشن ۵ را با قیمت‌هایی بالا به‌فروش می‌رسانند. سونی نیز در گذشته اعلام کرده بود که ممکن است PS5 از آن چه که فکر می‌کنید، گران‌تر باشد. باوجود این که جیم رایان در جریان مصاحبه خود به نحوه قیمت گذاری اشاره نمی‌کند کلمه‌ی “ارزش” را که به‌کار برده است. به‌نظر می‌رسد شاید این قیمت گذاری‌ها صحت داشته باشد و سونی باتوجه به ارزش این کنسول آن را با قیمت بالایی به‌فروش می‌رساند. بخشی از صحبت‌های جیم رایان در مصاحبه:

جیم رایان در رابطه با آمادگی کامل برای اظهار نظر سونی در خصوص قیمت پلی استیشن ۵ توضیحاتی را ارائه نداد. به‌نظر می‌رسد شرکت سونی مانند رونمایی از کنسول نسل نهمی سعی دارد تا اول مایکروسافت دست به‌کار شود و قیمت کنسول نسل نهمی خود یعنی ایکس باکس سری ایکس را اعلام کند و پس از ان نوبت به اعلام قیمت کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن ۵ برسد. نظر شما در رابطه با قیمت پلی استیشن ۵ چیست؟ به‌نظر شما قیمت کنسول پلی استیشن ۵ از ۵۰۰ دلار بیش‌تر خواهد بود؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Comments (2)

  • faraz 78 پاسخ

    اگه واقعا قیمتش ۶۰۰ یا ۷۰۰ دلار باشه جدا ایکس باکس بهتره

    2020/06/14 at 15:32
  • حسین پاسخ

    گرونه

    2020/06/14 at 14:51

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.