فیل اسپنسر: سرویس گیم پس به بقای خود ادامه می‌دهد

فیل اسپنسر: سرویس گیم پس به بقای خود ادامه می دهد

فیل اسپنسر: سرویس گیم پس به بقای خود ادامه می‌دهد

فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت در پاسخ به نگرانی‌ طرفداران در مورد بقای سرویس گیم پس بیان کرده است که سرویس گیم پس سود خوبی هم برای سازندگان بازی‌ها و هم برای مایکروسافت به همراه دارد و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

سرویس گیم پس چند سالی است که بخش مهمی از برند ایکس‌باکس محسوب می‌شود و مایکروسافت تمایل دارد که این سرویس را در نسل آینده کنسول‌های خانگی نیز همچنان محبوب نگه دارد. زمانی که این سرویس برای نخستین بار معرفی شد، بسیاری به موفقیت آن شک داشتند، اما اکنون با گذشت زمان خیلی از کاربران ایکس‌باکس و کامپیوتر از آن استفاده می‌کنند و به‌نظر می‌رسد که این سرویس توانسته است که نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کند.

به صرفه بودن بسیار زیاد سرویس گیم پس برخی کاربران را به فکر واداشته و آن‌ها را بابت تداوم این سرویس نگران کرده است. خیلی از افراد معتقدند که مایکروسافت از این سرویس سودی نمی‌برد؛ چرا که نه تنها با قیمتی کم می‌توان به فهرست بزرگی از بازی‌ها دست پیدا کرد، بلکه مایکروسافت در رویداد‌های گوناگون روی قیمت پایین این سرویس نیز برچسب تخفیف می‌زند.

فیل اسپنسر در گفتگو با میجر نلسون:

تنها نگرانی مردم در مورد این سرویس این است که آیا این سرویس تداوم خواهد داشت و ما می‌توانیم به روند خوب خود ادامه دهیم؟ در پاسخ باید بگویم که گیم‌پس در حال حاضر هم برای ما و هم برای کسانی که با ما شریک هستند [سازندگان بازی‌ها] بسیار سود آور است. 

و در ادامه در مورد کنسول جدید ایکس‌باکس و سرویس گیم پس اینگونه بیان کرد:

به‌نظر من این موضوع بسیار جالب توجه است. این که در سال آینده ایکس‌باکس سری ایکس به بازار عرضه می‌شود و مردم با خود می‌گویند که خدای من، من از همان ابتدا بازی‌های زیادی روی این کنسول در اختیار دارم. 

در نهایت طبق گفته‌ی فیل اسپنسر می توان به این موضوع پی برد که جای هیچ نگرانی در مورد این موضوع نیست، چرا که در همین وضعیت فعلی نیز این سرویس به اندازه‌ی کافی سودآور است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.