شهردار بوستون خواستار حضور سونی در رویداد PAX East 2020 می‌باشد

شهردار بوستون خواستار حضور سونی در رویداد PAX East 2020 می‌باشد

شهردار بوستون خواستار حضور سونی در رویداد PAX East 2020 می‌باشد

چندی پیش دو شرکت سونی و مایکروسافت عدم حضور خود را در رویداد PAX 2020 اعلام کردند. یکی از اتفاقاتی که در کنفرانس سونی در این رویداد قرار بود رخ دهد امکان دسترسی به اولین دموی قابل بازی The Last of Us Part II بود که هم‌اکنون با کنارگیری شرکت سونی تا ۲۹ می ۲۰۲۰ (۱۰ فروردین ۱۳۹۹) و منتشر شدن این بازی طرفداران نسخه‌ی جدید The Last of Us باید کمی بیشتر صبر کنند.

در توضیحاتی که سونی به صورت رسمی بیان کرده است، مشهود است که تصمیمی که سونی ظاهرا جهت فراگیر شدن ویروس کرونا گرفته، علت اصلی این کناره‌گیری می‌باشد. حال آقای Marty Walsh شهردار بوستون که میزبان این رویداد می‌باشد از این تصمیم و کناره‌گیری سونی احساس نارضایتی خود را اعلام کرده و رسما در نامه‌ی خود خطاب از این شرکت تقاضا نموده است تا در تصمیمات اخیر خود تجدید نظر نهایی کند. متن بیانیه‌ی شهردار بوستون به این شرح است:

شما به عنوان یک شرکت بزرگ و مهم بین‌المللی بایستی الگوی رفتار خوبی برای مخاطبان خود باشید و شرکت شما یکی از بزرگترین پیشگامان صنعت تکنولوژی، می‌توانید صابت کنید که با انگیزه‌ی بسیار بالا و مستحکم تصمیمات شما سرچشمه‌ی حقایق است و نه از واهمه و ترس و شایعه، ترس و واهمه‌ی شما از یک‌سری مشکلات باعث می‌شود تا صحنه را برای آسیایی‌ها باز بگذارید و بدترین انگیزه‌های بدبینی و تردید را نسبت به تک‌تک افراد جامعه به وجود آورید و این امر موجب قطع ارتباط خودتان با جوامع بشری و فرصت‌ها و ارتباطات می‌شود.

این در حالی است که حال عمومی بوستون روبه بهبودی است و این نامه جهت اشاره به احتمال پایین بودن ویروس کرونا در بوستون بوده و نتیجه‌ی این آزمایش به این مسئله اشاره دارد که تنها افرادی که مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا بودند مثبت گزارش داده شده.

تاکنون ۳۵ نفر به بیماری کرونا در آمریکا مبتلا شده‌اند ولی گزارشی از فوت هیچ یک از مبتلایان اعلام نشده است و برگزار کنندگان این رویداد به مخاطبان خود این اطمینان خاطر را داده‌اند که این رویداد به طور مرتب نظافت و ضدعفونی می‌شوند. رویداد PAX East از پنج‌شنبه ۵ اسفند آغاز شده و تا یکشنبه هفته بعد ادامه خواهد داشت. تاکنون سونی عدم حضور خود را در PAX East و GDC اعلام کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.