شایعه: Resident Evil 8 ماه میلادی جاری معرفی می‌شود

شایعه: Resident Evil 8 ماه میلادی جاری معرفی می‌شود

شایعه: Resident Evil 8 ماه میلادی جاری معرفی می‌شود

یکی از افراد معتبری که سابقه به اشتراک گذاشتن پراهمیت ترین اخبارهای بازی را قبل از انتشار آنها دارد چندی پیش اعلام کرد که کپکام تا ۲۵ روز دیگر به صورت رسمی، بازی Resident Evil 8 را معرفی خواهد کرد.

اگر شایعات منتشر شده درست باشند باید منتظر معرفی بازی Resident Evil 8 تا ۲۵ روز دیگر باشیم. یکی از افراد مشهور و معتبر که سابقه ی خوبی در به اشتراک گذاشتن پراهمیت ترین اخبار های بازی دارد، به تازگی اعلام کرد که Resident Evil 8 در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد و تا ۲۵ روز دیگر نیز شاهد معرفی این بازی از طرف کپکام خواهیم بود. وی ذکر کرد که پس از انتشار Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۷ میلادی، Resident Evil 2 در سال ۲۰۱۹ و Resident Evil 3 در سال ۲۰۲۰ میلادی، طرفداران قطعا به این فکر خواهند کرد که دو از انتظار نیست که هرسال شاهد یک رزیدنت اویل جدید باشیم. اگر شایعه منتشر شده درست باشد باید در سال ۲۰۲۱ منتظر Resident Evil 8 باشیم.

چند روز پیش بود که شایعه بازی Resident Evil 8 ابتدا به عنوان Resident Evil Revelation 3 در دست توسعه بود را پوشش دادیم و کپکام پس از اینکه تحصین گسترده افراد را در مواجه با بازی دید نام بازی را به Resident Evil 8 تغییر داد. همچنین شایعات متعددی منتشر می شوند که خبر از متفاوت بودن بازی Resident Evil 8 می دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.