شایعه: تولید هر دستگاه PS5 برای سونی ۴۵۰ دلار هزینه دارد

شایعه: تولید هر دستگاه PS5 برای سونی 450 دلار هزینه دارد

شایعه: تولید هر دستگاه PS5 برای سونی ۴۵۰ دلار هزینه دارد

به تازگی وب سایت Bloomberg به‌ واسطه‌ی یک منبع آگاه مدعی شده است که تولید هر دستگاه کنسول بازی پلی استیشن ۵ برای سونی ۴۵۰ دلار هزینه دارد.

وب سایت Bloomberg ادعا کرده است که قیمت تولید هر دستگاه کنسول پلی استیشن ۵ برای سونی، ۴۵۰ دلار هزینه دارد و هزینه‌ی بالای ساخت این کنسول بدلیل محدود بودن DRAM و فلش مموری‌های NAND به‌کار رفته در کنسول ps5 می‌باشد. چند وقت پیش بود که سونی وب سایت پلی استیشن ۵ را راه اندازی کرد. بعد از راه اندازی وب سایت پلی استیشن ۵ کاربران و طرفداران این کنسول بیش از پیش منتظر رونمایی از کنسول جدید شرکت سونی بودند که شرکت سونی طی خبری اعلام کرد که آمادگی لازم را برای رونمایی از کنسول جدید خود ندارند.

شایعه: تولید هر دستگاه PS5 برای سونی ۴۵۰ دلار هزینه داردوب سایت Bloomberg همچنین اعلام کرده است که سونی قرار بود از یک دوربین بودن آینه در کنسول ps5 استفاده کند اما بدلیل هزینه‌ی بالای کنسول خواهان آن شدند که از قرار دادن دوربین بر روی کنسول صرف نظر کنند و خواهان قیمت پایین کنسول جدید خود شوند. اعضای سونی خواهان آن هستند که کنسول جدید خودشان را هم قیمت ایکس باکس سری ایکس قرار دهند و بدلیل سود دهی بیشتر تصمیم گرفتند تا دوربین بدون آینه را از روی کنسول جدید سونی حذف کنند. حال باید منتظر ماند تا مایکروسافت کنسول ایکس باکس سری ایکس را قیمت گذاری کند، چراکه سونی اعلام کرده است قیمت ps5 بستگی به قیمت ایکس باکس سری ایکس دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.