شایعه: ادامه The Order 1886 برروی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد

شایعه: ادامه The Order: 1886 برروی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد

شایعه: ادامه The Order 1886 برروی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد

شایعاتی قوت گرفته که اشاره می‌کنند به عنوان دنباله‌ی The Order 1886 که قرار است برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه شود. استودیو ردی ات داون (Ready At Dawn) نیز به‌تازگی تایید کرده که در حال کار برروی یک عنوان AAA کنسولی هست و همین به شایعات قوت داده.

کنسول‌های نسل نهمی بسیار نزدیک هستند و کاربری در وبسایت NeoGAF که پیش از این تقریبا تمامی اطلاعات پلی‌استیشن ۴ پرو را پیش از معرفی رسمی آن فاش کرده بود، احتمال این اتفاق را می‌دهد که دنباله‌ی بازی The Order 1886 برای کنسول‌های نسل بعدی در دست ساخت باشد. حالا استودیو ردی ات داون تایید کرده که در حال کار برروی یک بازی هست اما مشخص نیست که این بازی قرار است دنباله‌ی The Order 1886 باشد یا نه.

این کاربر علاوه‌بر احتمال دادن ساخت دنباله‌ی The Order 1886، وصف حال تریلری را نوشته است که شباهت بسیاری به سبک و سیاق  The Order 1886 دارد. به گفته‌ی این کاربر یک گیم‌پلی است، مردی با لامپی در دست، اتاقی تاریک را جست و جو می‌کند. سپس موجودی با دست‌های زیاد و چشمانی زرد رنگ به او حمله می‌کند. به گفته‌ی این کاربر، تریلر همراه با مقدار زیادی کات‌سین بوده که کیفیت بافت‌ها و نورپردازی در سطحی بسیار بالاتر از سطح کنونی بوده است.

بازی The Order 1886 که از کیفیتی بالا بهره می‌برد، براساس گفته‌های این کاربر درباره‌ی تریلر، حالا هم از کیفیت بالا و گرافیکی خوب بهره می‌برد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.