شایعه؛ اکتیویژن برای سری Modern Warfare برنامه‌های زیادی دارد

شایعه؛ اکتیویژن برای سری Modern Warfare برنامه‌های زیادی دارد

شایعه؛ اکتیویژن برای سری Modern Warfare برنامه‌های زیادی دارد

یکی از افراد فاش کننده اطلاعات اکتیویژن یعنی TheGamingRevolution، به تازگی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که اکتیویژن (Activision) برای عرضه سه بازی دیگر از سری Modern Warfare برنامه‌ریزی کرده است.

اکتیویژن مدتی پیش نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را منتشر کرد و حال یکی از افرادی که به فاش کردن اطلاعات مجموعه Call of Duty معروف است، خبر از برنامه‌های اکتیویژن برای این سری می‌دهد. باتوجه به موفقیت‌های سری مدرن وارفر، منطقی است تا اکتیویژن برروی این سری تمرکز کند. همچنین این فاشکننده اطلاعات گفت که آن‌ها قصد دارند داستان تمام شخصیت‌های اصلی را گسترش دهند:

همان طور که در موارد بالا نیز ذکر شد، نسخه‌های Black Ops و Modern Warfare در بین هواداران به خوبی درخشید و اکتیویژن را تشویق به ادامه راه این دو سری کرد. از طرفی دیگر باتوجه به اطلاعات منتشر شده، امسال شاهد نسخه‌ی ریبوت Black Ops خواهیم بود. نسخه‌ی ریبوت Black Ops برروی جنگ سرد تمرکز دارد. در هر صورت باید شاهد عرضه شدن عناوین بیشتری از Black Ops و Modern Warfare باشیم. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟ در ادامه پیشنهاد می‌کنم نقد و بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.