سی دی پراجکت رد نگران عرضه‌ی هم‌زمان Half Life: Alyx و Cyberpunk 2077 نیست

سی دی پراجکت رد نگران عرضه‌ی هم‌زمان Half Life: Alyx و Cyberpunk 2077 نیست

سی دی پراجکت رد نگران عرضه‌ی هم‌زمان Half Life: Alyx و Cyberpunk 2077 نیست

سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در طی گزارش اخیرش گفت که نگران عرضه‌ی تقریبا هم‌زمان دو بازی Cyberpunk 2077 و Half Life: Alyx نیست.

طبق آخرین اخبار بازی، سی دی پراجکت رد در جریان آخرین تماسی که با سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران خود داشته، میهال ناواکافسکی که معاون ارشد توسعه‌ی اقتصادی استودیو می‌باشد و نظرش را در مورد نگرانی‌های عرضه‌ی نزدیک دو عنوان Cyberpunk 2077 و Half Life: Alyx وجود دارد، گفت:

خب البته ما رونمایی Half Life را دیده‌ایم و فکر می‌کنم این چیزی بود که همه را غافل‌گیر کرد اما نه به آن صورتی که شما تصور می‌کنید. واقعیت مجازی هنوز بخش بسیار کوچک و ناچیزی از بازار است، یعنی خیلی خیلی کوچک. تنها دلیلی که می‌توانم برای این اقدام ولو (Valve) پیدا کنم این است که آن‌ها تشکیلاتی در زمینه‌ی سخت‌افزار نیز دارند و این مربوط به برنامه‌ی آن‌ها برای آن بخش است.

ناواکافسکی گفت که هرچند Half Life: Alyx ممکن است تاثیر زیادی روی واقعیت مجازی بگذارد اما هنوز یکی دو سال زمان می‌برد تا به موفقیت اقتصادی قابل توجهی دست یابد. او برای بار دوم تاکید می‌کند که واقعیت مجازی بخشی از بازار است و به همین دلیل هم سی دی پراجکت رد چندان در مورد آن نگران نیست.

آدام کیچینسکی (Adam Kicinski) که رئیس و یکی از مدیرعامل‌های سی دی پراجکت رد می‌باشد نیز در پاسخ به این سوال که “آیا قصد انتشار عناوین قدیمی خود به صورت واقعیت مجازی را دارید؟ پاسخ داد:

سوال سختی است اما به خاطر داشته باشید که برای انتشار یک عنوان به صورت واقعیت مجازی، باید آن را دوباره به این منظور طراحی کنید. این موضوع نخست است. غیر از آن، باید بگویم که ما ترجیح می‌دهیم به جای این کار روی چیزهای خارق‌العاده‌ی جدید کار کنیم. البته این همیشه صادق نیست مخصوصا که اخیرا The Witcher 3 را روی سوییچ منتشر کرده‌ایم، اما در کل ترجیحمان این است که به جای کار کردن روی عناوین قدیمی بازی‌های جدیدی عرضه کنیم.

بازی Cyberpunk 2077 هم اکنون در حال ساخت است و این ساخت روبه پایان می‌باشد و برای انتشار روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و سرویس گوگل استیدیا در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.