سی دی پراجکت رد بعد از یوبی‌سافت به دومین شرکت بزرگ بازی‌سازی در اروپا تبدیل شد

سی دی پراجکت رد بعد از یوبی سافت به دومین شرکت بزرگ بازی سازی در اروپا تبدیل شد

سی دی پراجکت رد بعد از یوبی‌سافت به دومین شرکت بزرگ بازی‌سازی در اروپا تبدیل شد

شرکت لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Projekt) با ارزش ۸ میلیارد دلار به دومین شرکت بزرگ بازی سازی در اروپا تبدیل شد.

طبق گزارشات منتشر شده، شرکت لهستانی سی دی پراجکت رد توانسته است با ارزشی معادل ۸ میلیارد دلار به دومین شرکت بازی سازی بعد از استودیوی فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft) در اروپا تبدیل شود. شرکت یوبی سافت نیز در صدر لیست بزرگترین شرکت های بازی سازی اروپا قرار دارد. شرکت چندین ماه پیش بود که سی دی پراجکت رد رقمی معادل ۶٫۸ میلیارد دلار ارزش گذاری شد و حال با انتشار بازی The Witcher 3 برای کنسول نینتندو سوییچ و پیش فروش بازی Cyberpunk 2077 باعث شد تا این شرکت به ارزشی معادل ۸ میلیارد دلار دست پیدا کند.

سی دی پراجکت رد نسبت به یوبی سافت بازی های کمتری ساخته است ولی در حال حاضر رقیب جدی برای یوبی سافت به حساب می آید. شرکت سی‌دی پراجکت رد با مجموعه ی The Witcher بسیار محبوب شد و تقریبا همه ی ما این شرکت را با نام این بازی می شناسیم.

اگر چندین ماه پیش اختلاف بین این دو شرکت را مشاهده می کردید، اختلاف آن دو را به وضوح قابل مشاهده بود و اما حالا فاصله ی این دو شرکت بسیار کم شده است و می توان گفت که شرکت سی دی پراجکت رد پابه پای یوبی سافت در حال حرکت می باشد و به عبارتی دیگر رقیب اصلی یوبی سافت شرکت سی دی پراجکت رد است. در آخر پیشنهاد می شود مقاله (سی‌دی پراجکت رد CD PROJEKT RED) را مطالعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.