سونی سیستم خنک کنندگی PS5 را نسبت به نسل قبل بهبود داده است

سونی سیستم خنک کنندگی PS5 را نسبت به نسل قبل بهبود داده است

سونی سیستم خنک کنندگی PS5 را نسبت به نسل قبل بهبود داده است

طبق گزارش وب سایت Bloomberg، شرکت سونی برای دفع کردن حرارت زیاد پلی استیشن ۵ سرمایه‌گذاری بیشتری نسبت به کنسول نسل پیش خود انجام داده است.

چندی پیش بود که شایعه‌ی منتشر شده از سوی وب سایت Bloomberg را منتشر کردیم و در حال حاضر گزارش جدیدی از سوی این وب سایت درباره‌ی سیستم خنک کنندگی سونی منتشر شده است که می‌خواهیم به این گزارش بپردازیم. طبق گزارش منتشر شده وب سایت Bloomberg، سونی سرمایه گذاری بیشتری برای دفع حرارت کنسول پلی استیشن ۵ انجام داده است. طبق این گزارش شرکت‌های تولیدکننده‌ی کنسول بازی بیشتر از چند دلار برای سیستم خنک کنندگی دستگاه کنسول خود خرج نمی‌کنند.

طبق گزارش منتشر شده، بیشتر اجزای تشکیل دهنده‌ی پلی استیشن ۵ قطعی شده‌اند که سیستم خنک کنندگی نیز شامل آن‌ها می‌شوند. معمولا شرکت‌ها کمتر از یک دلار برای سیستم خنک کنندگی هزینه می‌کنند، اما در پلی استیشن ۵ این مبلغ به چند دلار می‌رسد. سونی با این خرج تراشی می‌خواهد اطمینان حاصل کند که دفع حرارت به خوبی صورت می‌گیرد.

سونی سیستم خنک کنندگی PS5 را نسبت به نسل قبل بهبود داده استاگر از کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم یا پلی استیشن ۴ پرو استفاده می‌کنید، قطعا می‌دانید که این کنسول در زمان اجرای بازی‌های سنگین سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند و سیستم خنک کنندگی آن زیاد قابل قبول نیست. مطمئنا کسی از بهبود سیستم خنک کنندگی پلی استیشن ۵ ناراحت نمی‌شود، اما باید بدانید این بهبود باعث افزایش قیمت این کنسول می‌شود. درنهایت سونی از ایرادات پلی استیشن ۴ آگاه است و نمی‌خواهد اشتباهاتش دوباره تکرار شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.