سخنان کوجیما و شینکاوا درباره‌ی برنامه‌های استودیو کوجیما پروداکشنز

سخنان کوجیما و شینکاوا درباره‌ی برنامه‌های استودیو کوجیما پروداکشنز

سخنان کوجیما و شینکاوا درباره‌ی برنامه‌های استودیو کوجیما پروداکشنز

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) همیشه عادت دارد تمام مسائل را پیچیده سازد. خوشبختانه این‌بار خبری از پیچیده سازی نیست. در مصاحبه‌ای که هیدئو کوجیما و یار همیشگی‌اش یعنی یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa) با مجله‌ی فامیتسو داشته‌اند، کمی اطلاعاتی از برنامه‌های خود برای استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در اختیار هواداران قرار دادند.

در ابتدای گفتگو اشاره داشتند به که در حال کار برروی چند بازی هستند و علاوه‌بر این برروی چند بازی کوچک “فقط دیجیتالی” مشغول کار هستند. در ادامه کوجیما و شینکاوا گفتند که بازی Death Stranding از دید آن‌ها تنها یک دست گرمی بوده، این دو به دنبال ساخت عناوینی بسیار عجیب‌تر هستند.

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که هیدئو کوجیما در پروژه‌ی بعدی خود از کدام ساکنان هالیوودی استفاده می‌کند؟ هیدئو کوجیما در طی صحبت‌هایش در گذشته اشاره کرده بود به حضور اسکار آیزاک (Scar Issac)، ستاره‌ی فیلم‌های Star Wars در استودیو و احترامی که این بازیگر برای بازی‌های ویدئویی قائل بود صحبت کرد. احتمال این وجود دارد که اسکار آیزاک در پروژه‌ی بعدی هیدئو کوجیما حضور داشته باشد.

شاید برایتان جالب باشد که هیچ درخواستی برای استخدام شینکاوا ارسال نشده است و او به‌طور داوطلبانه به این استودیو پیوسته. بازی Death Stranding که آخرین اثر ساخته شده به دست هیدئو کوجیما است هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.