سال آینده بازی Gray Zone برروی Early Access منتشر خواهد شد

سال آینده بازی Gray Zone برروی Early Access منتشر خواهد شد

سال آینده بازی Gray Zone برروی Early Access منتشر خواهد شد

بازی Gray Zone در سبک استراتژی و حال و هوایی علمی-تخیلی دارد. قرار است سال ۲۰۲۰ این بازی برروی بخش Early Access استیم در دسترس کاربران قرار گیرد.

نسخه‌ی Early Access بازی قرار است که شامل پنج مرحله‌ی اول Gray Zone به صورت کامل باشد، البته که قرار بر این است در طی ماه‌های پس از عرضه، ماموریت‌های بیشتری در دسترس بازیکنان قرار گیرد. استودیو ایست‌ورکس (Eastworks Studios)، حدود دو سالی می‌باشد که روی این بازی کار می‌کند. به نظر می‌رسد که افراد کمی در تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی مشغول فعالیت هستند. با این روند، تخمین‌ زده شده که این بازی در چارک چهارم سال ۲۰۲۳ کامل خواهد شد. به گفته‌ی استودیو ایست‌ورکس، به دنبال جذب افراد بیشتری در تیم توسعه دهنده هستند تا بتوانند کار را زودتر به پایان برسانند.

به گفته‌ی استودیو ایست‌ورکس، این بازی در سبک استراتژی تاکتیکی می‌باشد و تمرکز این استودیو برروی روایت داستانی می‌باشد، صحبت‌های این استودیو:

انتظار شخصیت‌های به‌یادماندنی، دیالوگ‌های بامزه و مقدار زیادی اکشن را داشته باشید. همچنین بازی قرار است شامل یک حالت تاکتیکی باشد که در آن می‌توانید زمان را متوقف کنید و دستورات لازم را به نیروهای‌تان بدهید.

نسخه‌ی Early Access این بازی در ماه مارس سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.