رویداد زنده جنگ ستارگان در بازی فورتنایت

رویداد زنده جنگ ستارگان در بازی فورتنایت

رویداد زنده جنگ ستارگان در بازی فورتنایت

دیشب بود که رویداد زنده Star Wars در بازی Fortnite برگزار شد، در این رویداد اتفاق‌هایی می‌افتد که به آن‌ها می‌پردازیم. در طول این رویداد کلیپ کوتاهی به‌صورت اختصاصی از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker نیز برای بازیکنان به‌نمایش درآمد.

در رویداد شب گذشته شخصیت‌هایی مانند جف کیلی و جی. جی. آبرامز به‌صورت هولوگرافیک و سفینه‌های معروفی همچون ملینیوم فالکون و جنگنده‌های TIE بود که هدف از این کار تبلیغ کردن فیلم جدید مجموعه جنگ ستارگان بود. در شب گذشته اتفاق‌هایی رخ داد مانند این که انقدر سرورهای بازی فورتنایت شلوغ شده بود که بعضی از افراد نمی‌توانستند وارد اکانت خود شوند، اپیک گیمز برای جبران این مشکلات، تصمیم گرفت تا به تمامی بازیکنان فورتنایت گلایدر اختصاصی TIE Whisperer را هدیه بدهد.

این رویداد با ورود یک سفینه جنگی به آسمان جزیره فورتنایت آغاز شد و بازیکنانی که در بازی حضور داشتند می‌توانستند جنگ میان سفینه معروف فالکون را با جنگنده‌های TIE مشاهده کنند. در جنگ میان سفینه معروف فالکون را با جنگنده‌های TIE، جنگنده‌های TIE به‌نوبت همگی نابود شدند و سقوط کردند. و در آخر فالکون فرود آمد و رویداد به صحنه نمایش تبدیل شد.

جف کیلی به‌صورت هولوگرافیک و به همراه یک استورم تروپر، دقایقی برای بازیکنان نمایشی اجرا کردند. نفر آخر به روی صحنه آمد، او”جی. جی. آبرامز” بود و هدف این رویداد را برای بازیکنان فورتنایت توضیح داد. او اعلام کرد که کلیپ اختصاصی کوتاهی از فیلم جدید Star Wars: The Rise of Skywalker برای بازیکنان پخش خواهد شد. او پس از صحبت‌هایش چهار انتخاب را برای کلیپ اختصاصی در اختیار بازیکنان قرار داد تا آن‌ها موضوع کلیپ را انتخاب کنند. این چهار گزنیه با نام‌های Rey & Kylo Power Ballad ،Knights of Ren ،Jedi Mind Trick و Darth Jar-Jar برای بازیکنان به نمایش درآمد تا آن‌ها موضوع کلیپ را مشخص کنند. در نهایت با رأی اکثریت کلیپ Jedi Mind Trick انتخاب شد.

رویداد زنده جنگ ستارگان در بازی فورتنایتپس از رأی‌گیری، کلیپ Jedi Mind Trick برای بازیکنان به‌نمایش درآمد، مدت زمان این کلیپ کوتاه بود، بعد از تمام شدن کلیپ جف کیلی اومد تا کاری رو که شروع کرده به اتمام برسونه. این رویداد برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker تاثیر خوبی داشته.

آخر این مراسم دوباره ولی این بار آقای آبرامز رأی‌گیری دیگری را اعلام کرد و این‌بار بازیکنان باید رنگ لایت سیبر محبوب خود را انتخاب می‌کردند. چهار سکو با چهار رنگ (قرمز، آبی، سبز و بنفش) مختلف وجود داشت و بازیکنان با ایستادن در آن سکوها می‌توانستند به رنگ مورد علاقه‌ی خود رای بدهند. پس از رأی‌گیری جنگنده‌های جدیدی وارد صحنه شدند تا سفینه فالکون را نابود کنند. ناگهان صدایی از دیالوگ امپراطور پالپاتین پخش شد. پس از اتمام صحبت‌های او، جعبه‌ای که از سفینه فالکون روی صحنه باقی مانده بود، باز شد و بازیکنان لایت سیبرهای خود را با رنگ انتخابی دریافت کردند. شما می‌توانید ویدئوی کامل این رویداد را تماشا کنید:

با پایان این رویداد، چالش‌های Star Wars درون بازی فعال شدند و سلاح‌های لایت سیبر و تفنگ پلاسمای First Order، در تمام بخش‌ها و به عنوان سلاح Mythic-rarity، در دسترس قرار گرفتند. هنوز محل سقوط جنگنده‌های TIE در نقشه یافت می‌شوند که بازیکنان باید با آن‌ها مبارزه کنند. احتمالا در روزهای آینده شاهد اسکین‌های بیشتری در آیتم شاپ این بازی باشیم. نظرات خود را در رابطه با این موضوع با ما در میون بگذارید.

رویداد زنده جنگ ستارگان در بازی فورتنایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.