رمدی: پلی استیشن ۵ تجربه مخاطب را به طور کلی بهتر خواهد کرد

رمدی: پلی استیشن 5 تجربه مخاطب را به طور کلی بهتر خواهد کرد

رمدی: پلی استیشن ۵ تجربه مخاطب را به طور کلی بهتر خواهد کرد

به تازگی مجله‌ی رسمی پلی استیشن با برخی از اعضای استودیوی رمدی مصاحبه‌ای داشته اند که این استودیو از ویژگی‌های این کنسول هیجان زده شده است و حافظه‌ی SSD پرسرعت پلی استیشن ۵ را مورد تحسین قرار داده است.

مدتی پیش بود که سونی رسما از کنسول جدید خود یعنی پلی استیشن ۵ و مشخصات آن رونمایی کرد و بسیاری از بازی سازها و کارشناس‌ها به شدت تحت تاثیر SSD بسیار پرسرعت این کنسول قرار گرفتند. سرعت خام این اس اس دی ۵٫۵ گیگ برثانیه و در حالت بهره برداری از فشرده سازی کراکن به سرعتی بین ۸ تا ۹ گیگ برثانیه نیز می‌رسد. چندی پیش مارک سرنی گفته بود که با پلی استیشن ۵ و SSD پرسرعت‌اش می‌توان بازی‌هایی ساخت که سازندگان تا به امروز نمی‌توانستند به خلق آن‌ها بی‌اندیشند. حال به تازگی مجله‌ی پلی استیشن با برخی از اعضای استودیوی رمدی مصاحبه‌ای داشته اند که این استودیو از ویژگی‌های این کنسول هیجان زده شده است و حافظه‌ی SSD پرسرعت پلی استیشن ۵ را مورد تحسین قرار داده اند. میکا وکالا (Mika Vehkala)، مدیر فنی استودیوی رمدی و توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر ارتباطات رمدی توضیح دادند که وجود SSD در این کنسول باعث ارائه جزئیات بیشتری در دنیای بازی‌ها، تخریب پذیری عمیق‌تر، دنیایی غنی‌تر و بارگذاری سریعتر شوند.

رمدی معتقد است که پلی استیشن ۵ تنها گرافیکی فنی بازی‌ها را بهبود نمی‌بخشد و لودینگ را از بین نمی برد، بلکه بازی کردن را در تمامی ابعاد بهتر از همیشه خواهد کرد. رمدی در ادامه ذکر کرد که: ما می‌دانیم که نسل جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ نه تنها به ارائه‌ی گرافیک بهتر در بازی‌ها محدود نمی‌شود، بلکه تجربه‌ی کلی استفاده از کنسول و بازی کردن با آن را به طور قابل توجهی بهتر می‌کند. پلی‌استیشن ۵ یک کنسول سریع و روان است که پایه‌ی سخت‌افزار آن به طوری طراحی شده تا کار را برای استفاده‌ی توسعه‌دهندگان آسان نماید و این امر موجب می‌شود تا قدرت سخت‎‌افزاری آن را سریع‌تر تحت کنترل درآوریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.