رئیس استودیوی سانتا مونیکا به گوگل استیدیا ملحق شد

رئیس استودیوی سانتا مونیکا به گوگل استیدیا ملحق شد

رئیس استودیوی سانتا مونیکا به گوگل استیدیا ملحق شد

شانون استادستیل (Shannon Studstill) به عنوان رئیس استودیوی سانتا مونیکا و یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های توسعه مجموعه‌ی God of War از این استودیو جدا شد و از این به بعد استودیوی جدید گوگل را مدیریت خواهد کرد.

جید ریموند (Jade Raymond)، رئیس بخش بازی و سرگرمی گوگل اعلام کرده است که دومین زیرمجموعه‌ی گوگل استیدیا برای تولید بازی‌های استیدیا تاسیس می‌شود و این استودیو واقع شده در پلایا ویستا منطقه‌ای در  ایالت کالیفرنیا می‌باشد. جید ریموند افزود که بنده به شخصه یکی از طرفداران ارائه‌ی بازی‌هایی چون خدای جنگ (God of War) از سوی او و استودیو سانتا مونیکا بوده‌ام. حال هیجان‌زده هستم که ایشان به استودیوی جدید استیدیا می‌پیوندد و از این پس مدیر آن خواهد بود:

من از مدت‌ها قبل یکی از طرفداران شانون بوده‌ام و همیشه کارهای بزرگ او در استودیو سانتا مونیکا و ارائه‌ی بازی‌هایی چون God of War با آن طرفداران میلیونی را تحسین کرده‌ام. او سابقه‌ی زیادی در زمینه‌ی رهبری و مدیریت تولید بازی‌های ویدیویی دارد و قرار است به‌عنوان فردی با بینش و ایده‌های مناسب به رئیس استودیوی تازه‌تأسیس ما تبدیل شود. واقعاً هیجان زیادی برای خوش‌آمدگویی به او برای پیوستن به خانواده‌ی استیدیا دارم.

رئیس استودیوی سانتا مونیکا به گوگل استیدیا ملحق شدگوگل هنوز تایید نکرده است که خانم شانون استاداستیل وظیفه‌ی استودیوی دیگری در مونترال را نیز برعهده خواهد داشت:

او پیش‌زمینه‌ی گسترده‌ای در تولید محصول و رهبری خلاقانه دارد اما از همه مهم‌تر وی فردی ایده‌پرداز است و به‌عنوان رئیس استودیو علاوه‌بر رهبری تیم‌های پلایا ویستا موجب الهام‌پذیری آن‌ها نیز خواهد شد. برای خوش‌آمدگویی به او جهت پیوستن به خانواده‌ی استدیا بسیار هیجان‌زده‌ایم.

استادستیل از همان ابتدایی که استودیو سانتا مونیکا تاسیس شد، ایشان همراه توسع دهندگان به کار مشغول بود. هنوز مشخص نیست ایشان با تیم جدیدش مشغول به چه پروژه‌ای و با چه سبکی خواهند شد. شاید ایشان بتواند فضای منفی پیرامون این پلتفرم را از بین ببرد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.