دیوید هیتر شهر تورنتو را برای ساخت GTA VI پیشنهاد می‌دهد

دیوید هیتر شهر تورنتو را برای ساخت GTA VI پیشنهاد می‌دهد

دیوید هیتر شهر تورنتو را برای ساخت GTA VI پیشنهاد می‌دهد

دیوید هیتر، صداپیشه سالید اسنیک، شهر تورنتو را برای ساخت بازی GTA VI پیشنهاد داده است و باعث شده شایعات مختلف مبنی‌بر این که کشور و شهر جدیدی که قرار است تا ما شاهد آن باشیم، کشور کانادا شهر تورنتو می‌باشد.

این موضوع که نسخه بعدی GTA در شهر دیگری حضور پیدا کند شکی در آن نیست و حتی این که قرار باشد این نسخه در کشور دیگری حضور پیدا کند، جای تعجب ندارد. حال دیوید هیتر، صداپیشه بازی‌های ویدئویی پیشنهادی به سازندگان داده است تا این بازی در کشور کانادا و شهر تورنتو جریان داشته باشد. شاید راک استار به اصالت خود ضربه نزد و از طرفی برای این که بازیکنان از تجربه این بازی در شهرهایی ازجمله نیویورک و یا کالیفرنیا خسته نشوند، قصد داشته باشد تا دوران‌های ۷۰ یا ۸۰ میلادی را برای نسخه بعدی این مجموعه انتخاب نماید.

حال اگر از نگاهی دیگر به موضوع بخواهیم نگاه کنیم و این که دیوید هیتر معمولا در اعلام پروژه‌های کاری‌اش سرراست و رک است، ممکن است وی در ساخت بازی GTA VI حضور داشته باشد و به‌عنوان یک صداپیشه با راک استار گیمز همکاری کند و از شهر مقصد GTA مطلع باشد. نظر شما در رابطه با این موضوع چه می‌باشد؟ آیا دیوید هیتر نیز در روند ساخت این بازی حضور دارد و این بازی قرار است تا شهر تورنتو را به‌تصویر بکشد؟ در ادامه پیشنهاد می‌کنم انتظاراتی که از بازی GTA VI داریم را از دست ندهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.