دو کارت گرافیک جدید و قدرتمند را MSI معرفی کرد

دو کارت گرافیک جدید و قدرتمند را MSI معرفی کرد

دو کارت گرافیک جدید و قدرتمند را MSI معرفی کرد

شرکت MSI سری جدید کارت‌های گرافیکش را بر پایه مدل جدید AMD Radeon RX 5600 XT معرفی کرد. دو نرم‌افزار نیز در کنار آنها ارائه شده که با عملکرد بسیار خوب کارت گرافیک‌ها، تجربه‌ای روان‌تر و بهتر را برای کاربر ارائه می‌دهد.

این مجموعه از پردازنده‌های گرافیکی AMD هستند که بر پایه معماری گیمینگ RDNA طراحی شده‌اند. این معماری مزیت‌هایی دارد که شامل عملکردی بهینه، انعطاف‌پذیری، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و نسبت به معماری‌های پیشین، نیروی مصرفی‌اش عملکرد بهتر دارد. علاوه‌بر این‌ها، از تکنولوژی اختصاصی این کمپانی با نام Innovative Power Allocation نیز بهره می‌برند. این پردازنده‌ها نیروی خود را از پاور می‌گیرند و سیگنال انرژی، کمترین اختلال ممکن را روی عملکرد کارت گرافیک می‌گذارد.

همان‌طور که می‌دانیم، یکی از کارهای کارت‌های گرافیک قدرتمند، خنک نگه داشتن آن و پردازش گرافیکی می‌باشد. شرکت MSI وعده داده تا با پیاده‌سازی کولر تجمیع‌شده اختصاصی خودش روی این سری، به این نکته‌ی مهم دست یابد.

دو کارت گرافیک جدید و قدرتمند را MSI معرفی کرددر این کارت‌های گرافیک از صفحه فلزی استفاده کرده‌اند که مانع از جذب بیشتر گرما می‌شوند و مقاومت کارت را بالا برده و از خم شدن برد PCB جلوگیری می‌کنند. MSI با سیستم نورپردازی RGB این شرکت هم همراه شده تا علاوه‌بر عملکردی خوب، زیبایی را به کامپیوتر شما بیاورد. تمامی این کارت‌ها با رنگ طوسی استیل پوشیده شده است و از مکانیزم خنک‌کنندگی TORX FAN 3.0 استفاده کرده است.

نرم‌افزار هم با این کارت گرافیک‌ها با نام MSI Afterburner که بین کاربران شناخته شده است با این سری سازگاری کامل دارد. با به دست گرفتن کنترل می‌توان بر عملکرد لحظه‌ای و معیارهای کلیدی نظارت کرد. نرم‌افزار جدیدی نیز با این کارت گرافیک‌ها با نام MSI Dragon Center معرفی شد. این برنامه هماهنگی بین تمام سخت‌افزارها است که قابلیتی به نام Game Mode ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار در گذر زمان ارتقا پیدا خواهد کرد. نظر شما درباره‌ی این دو کارت گرافیک چه می‌باشد؟ در ادامه به شما پیشنهاد می‌کنم مقاله (تاریخچه برند AMD دومین تولیدکننده پردازنده در جهان) را مطالعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.