دومین ویدئو از گیم پلی The Last of Us Part 2 منتشر شد

دومین ویدئو از گیم پلی The Last of Us Part 2 منتشر شد

دومین ویدئو از گیم پلی The Last of Us Part 2 منتشر شد

براساس وعده‌های ناتی‌داگ و سونی دومین ویدئو از گیم پلی بازی The Last of Us Part 2 در هفته دوم منتشر شد.

سونی قصد دارد تا هر هفته با منتشر کردن یکی از چهار ویدئو Inside The Last of Us Part 2 یکی از بهترین و مهم‌ترین انحصاری‌های خود را به‌نوعی معرفی کند. ویدئوی اول سازندگان در رابطه با بخش داستانی توضیحاتی را ارائه دادند، حالا ویدئوی جدید و دوم اشاره به گیم پلی بازی دارد. براساس توضیحات توسعه دهندگان، به‌صورتی برروی گیم پلی بازی کار شده است تا بازیکن سختی شرایط الی در یک دنیای آخرالزمانی را احساس کند.

گیم پلی بازی به‌نوعی توسعه پیدا کرده است تا بازیکن از اکثر مسائلی که در سر راه خود قرار دارد بتواند برای زنده ماندن استفاده کند. از قابلیت جاخالی گرفته تا بااستفاده از ساختمان‌ها، ماشین‌ها و موانعی که سر راه الی قرار می‌گیرد، می‌توانیم به‌عنوان یک ابزار برای زنده ماندن استفاده کنیم. در ادامه پیشنهاد می‌کنم این تریلر گیم پلی را از دست ندهید:

بنابر توضیحات سازندگان، گیم پلی بازی قرار است تا بیشتر از یک جهان واقعی شباهت به یک دنیای آخرالزمانی داشته باشد. موارد بیشتری نسبت به‌گذشته برای مخفیکاری وجود دارد و موادر بیشتری برای گشت و گذار و جمع‌آوری آیتم وجود خواهد داشت. در هر صورت این بازی در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۳۰ خرداد ۱۳۹۹) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.