درآمد The Witcher 3 برروی استیم به ۵۰ میلیون دلار رسید

درآمد The Witcher 3 برروی استیم به 50 میلیون دلار رسید

درآمد The Witcher 3 برروی استیم به ۵۰ میلیون دلار رسید

سی دی پراجکت رد اعلام کرده است که از اکتبر ۲۰۱۸ تا به امروز از فروش بازی The Witcher 3 در فروشگاه استیم به درآمد ۵۰ میلیون دلاری رسیده است.

چندی پیش حساب کاربری سی دی پراجکت رد در توییتر اعلام کرد بازی The Witcher 3 که از اکتبر ۲۰۱۸ تا به این لحظه بر روی استیم قرار داشته است از مرز ۵۰ میلیون فروش عبور کرده است. بازی The Witcher 3: Wild Hunt توانسته است دستاورد جدید برای خود به ثبت برساند. The Witcher 3: Wild Hunt یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی در یک دهه‌ی اخیر می‌باشد که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. این بازی توانسته بود در سال ۲۰۱۵ لقب بهترین بازی سال را از آن خود کند.

درآمد The Witcher 3 برروی استیم به 50 میلیون دلار رسید

یکی از ویژگی‌های خوب بازی ویچر ۳ می‌توان به داستان سرایی، شخصیت پردازی و گیم پلی خوب آن اشاره کرد که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. ویژگی جدیدی که به بازی The Witcher 3: Wild Hunt اضافه شده است می‌توان به اعمال ویژگی Cross Save اشاره کرد، که از این پس کاربران نینتندو و رایانه‌های شخصی می‌توانند از فایل های ذخیره‌ای یکسانی استفاده کنند.

هجوم کاربران برای تجربه‌ی نسخه‌ی کامپیوتری ویچر ۳ باعث این دست آورد بوده است و طبق قوانین استیم ۸۰ درصد از مبلغ فروش بازی The Witcher 3: Wild Hunt به سی دی پراجکت رد تعلق دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.