داستان بازی Devil May Cry 5 پارت ۱

داستان بازی Devil May Cry 5

داستان بازی Devil May Cry 5 پارت ۱

بازی Devil May Cry 5 یکی از بهترین و مورد انتظارترین بازی‌های این نسل از کنسول‌ها بود که به‌خوبی توانست طرفداران نسل فعلی و سری محبوب Devil May Cry را راضی نگه دارد و نگاه بسیاری از گیمرها را به‌خود جذب کند. داستان این بازی یکی از بهترین نقاط مثبت آن بوده که در کنار تنوع و گیم پلی سریع، جذاب و هیجان انگیز توانسته به‌خوبی بدرخشد. برخی از افراد شاید از داستان این بازی چیزی متوجه نشوند و لذت بازی برایشان بسیار کاهش یابد و ما در این مطلب قصد داریم تا با به‌نمایش گذاشتن جزئیات داستان، این جای خالی را در روند بازی شما پر کنیم.

سری Devil May Cry در ژانر هک اند اسلش می‌باشد و مطمئنا می‌تواند انتظاراتی که پس از ۱۱ سال از آن داشتیم را بر آورده کند. این بازی جلوه‌های بصری فوق العاده‌ای نسبت به گذشته دریافت کرده است و باعث شده تا Devil May Cry 5 یک بازی اکشن کامل باشد. هر شخصیت بازی دارای عمق مناسب است و داستان این بازی نیز چیزی کم نگذاشته است و به گونه‌ای می‌باشد که اتفاقات داستانی بازی شما را بسیار هیجان‌زده خواهد کرد. مبارزات پویا نیز استانداردهای جدیدی برای یک بازی اکشن تعریف می‌کند. در کل شرکت بزرگ کپکام توانسته است تا در این سبک یک شاهکار خلق کند. شاید انتظار میان نسخه‌ی چهارم و پنجم بسیار طولانی بوده باشد اما در عوض نسخه پنجم آنقدر محتویات کافی دارد تا بتواند تا مدت‌ها بازی‌بازان را سرگرم کند.

نسخه‌ی پنجم از این سری می‌تواند انتخاب بهترین نسخه را از میان سری Devil May Cry ساده‌تر از گذشته کند. Devil may Cry 5 شاهکار جدید شرکت کپکام در نسل جاری است که داستان بازی میان سه شخصیت اصلی آن به خوبی تقسیم شده و برقراری تعادل میان عملکردهای آن چشم‌گیر است. داستان شگفت انگیز، گرافیک خیره کننده، مکانیک‌های گیم‌پلی متنوع، کیفیت بالای صداگذاری بازی و موسیقی‌های زیبای این بازی، آن را به تجربه‌ای تبدیل کرده است که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید. در ادامه و برای بیشتر لذت بردن از روند این بازی، پیشنهاد می‌کنم تا با ویدئوی داستان بازی Devil may Cry 5 بازی را برای خود به یک شاهکار تبدیل کنید:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.