حمله‌ی هکرها به بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 دردسر آفرید

حمله‌ی هکرها به بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 دردسر آفرید

حمله‌ی هکرها به بخش آنلاین Red Dead Redemption 2 دردسر آفرید

حمله‌ی هکرها به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی باعث مشکلات متعددی از جمله حمله‌ی اسکلیت‌های دوسر به بازیکنان و از بین نرفتن این اسکلت‌ها شده است.

یک یوتیوبر به نام Keisenberg_ اولین فردی بود که زمانی از حمله‌ور شدن تعداد زیادی از اسکلت‌های دوسر با مشت و لگد خبر داد و در همین راستا به دروغگویی متهم شد. این فرد به تازگی ویدئویی از حمله‌ور شدن تعدادی از اسکلت‌های دوسر را منتشر کرده است که مهر تایید بر سخنان گذشته‌ی وی می‌گذارد. در ویدئوی منتشر شده می‌توان دید که وقتی به سمت این اسکلت‌ها شلیک می‌شود، این اسکلت‌ها از بین نمی‌روند. اما این یوتیوبر (Keisenberg_) تنها شخصی نبود که از وجود اسکلت‌های دوسر شاکی بود، تعداد زیادی از بازیکنان دیگری نیز از حمله‌ی همزمان دو اسکلت دو سر شاکی بودند. این اسکلت‌ها به تازگی از قبر بازگشته اند و هیچ سلاحی را همراه خود ندارند و تنها با مشت و لگد به سوی بازیکنان حمله‌ور خواهند شد. کمی قبل تر نیز تعداد اندکی از بازیکنان گزارش داده بودن که در حال تبدیل شدن به دینامیت هستند و تعدادی هم گزارشی درباره تلپورت شدن از مکانی به مکان دیگر داده بودند. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده از سوی کاربران را مشاهده کنید:

تماشا در آپارات

در طول تاریخ بازی‌های ویدئویی آنلاین شاهد حمله‌ی هکرها به بخش آنلاین بازی‌های مختلف بوده ایم و بازی Red Dead Redemption 2 نیز از این قاعده مستثنی نیست.چندی پیش نیز ماد جدیدی برای این بازی منتشر شد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در نقش اسلت های دوسر نیز بازی کنید و حال تعدادی از هکرها از این ماد استفاده کرده اند و باعث بوجود آوردن مشکلاتی شده اند. اما در ویدئوی جدیدی که به دست ما رسیده است می توان با اسکلیت های دوسر مقابله کرد و حملات آنها را خنثی کرد:

تماشا در آپارات

آیا واقعا این کار هکر هاست یا ماد جدید بازی چنین قابلیتی به اسکلت‌های دوسر می‌دهد تا به بازیکنان حمله‌ور شوند و هیچ سلاحی حریف آن‌ها نشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.