تهیه کننده‌ی بازی Gran Turismo قصد دارد به فریم‌های بالاتر از ۶۰ برروی ps5 دست یابد

تهیه کننده‌ی بازی Gran Turismo قصد دارد به فرم های بالاتر از 60 برروی ps5 دست یابد

تهیه کننده‌ی بازی Gran Turismo قصد دارد به فریم‌های بالاتر از ۶۰ برروی ps5 دست یابد

چندی پیش در طی مصاحبه‌ای که آقای یامائوچی (Yamauchi) تهیه کننده‌ی سری بازی Gran Turismo با وب سایت GTPlanet داشته است؛ بیان کرد که رزولوشن ۴K برای رسیدن به اهداف مدنظر نسل آینده کافی نیست به دنبال نرخ فریم بالای ۶۰ می‌باشد.

طبق سخنان آقای یامائوچی با وب سایت GTPlanet، می توان انتظار داشت که نسخه ی بعدی سری بازی مسابقه ای Gran Turismo، نرخ فریم بالایی داشته باشد. آقای یامائوچی اشاره کرد که طبق نظر تیم سازنده، رزولوشن ۴K برای رسیدن به اهداف مورد نظر کافی نیست و تیم ما به دنبال نرخ فریم الاتر از ۶۰ می باشد.

در مقایسه با رزولوشن محیطی که شما دائما درباره‌ی آن صحبت می‌کنید، من بیشتر به پیشرفت‌های ممکن در زمینه‌ی رزولوشن‌های زمانی علاقه دارم. در زمینه‌ی فریم در هر ثانیه، من به افزایش نرخ فریم به ۱۲۰ یا حتی ۲۴۰ علاقه‌مند هستم. به نظر من، این همان چیزی است که از این پس تجربه‌ی شما از بازی‌ها را تغییر خواهد داد. در زمان عبور از کنسول پلی‌استیشن به پلی‌استیشن ۲، بیش از ۱۰۰ برابر اختلاف در زمینه‌ی عملکرد بین دو دستگاه وجود داشت. پیشرفتی مشابه آن دیگر امکان‌ پذیر نخواهد بود.

تهیه کننده‌ی بازی Gran Turismo قصد دارد به فرم های بالاتر از 60 برروی ps5 دست یابدطبق سخنان یامائوچی به نظر می‌رسد که دیگر جهش عظیمی که در پلی استیشن ۲ صورت گرفت، دیگر تکرار نخواهد شد. آخرین نسخه از سری بازی Gran Turismo یعنی Gran Turismo Sport در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و می توانید از تجربه‌ی آن لذت ببرید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.